Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szíved szerint mit tennél...

Szíved szerint mit tennél ezekkel a "magyarokkal" és a könyveikkel?

2010. márc. 7. 20:44
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
01:58: Nem ízlik, meg sz.r között óriási a különbség. Nem lehet árnyaltabban megfogalmazni, ha valami ilyen rossz.
2010. márc. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ady Endre: Én nem vagyok magyar? című verse idáig 38%-on áll. Gratulálok, magyarkáim.
2010. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
16%
ezek nem magyarok, hanem hungarofób zsidók !
2010. márc. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Akkor én is hungarofób zsidó vagyok, aki szerint Ady, Eszterházy kiváló költők, büszke vagyok rá, hogy Nobel-díjas írónk van?

A jobbik-szimpatizánsoknak miért van joguk eldönteni, hogy ki magyar és ki nem? Én magyar vagyok, szeretem az országot (a gondok ellenére), a nyelvet, a magyar irodalmat, képzőművészetet, gasztronómiát stb., ezekre mindig büszke leszek. De eszem ágában sincs a jobbikra szavazni. A magyarság nem pártszimpátiától függ.

Kíváncsi vagyok, hány jobbikos tudja kívülről a Himnuszt és a Szózatot végig, vagy hogy hány verset ismernek a nyugatosoktól, melyik magyar szerzőtől olvastak legutóbb könyvet...

2010. márc. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok jobbikos, mégis a Nobel-díjas írónk könyve nem különb a ponyvától. Nem kell mindenben a Jobbikot keresni, vagy ennyi paranoiás ember van itt?
2010. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ady sem egy példaképnek való emberke. Lásd. az életművét. Elmenekült egy nő szoknyája alá a háború elől, ő vezette be Kun Bélát a politikába stb.

Azért, mert Ady, még nem kell felpontozni.

2010. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
50%

"Nem vagyok jobbikos, mégis a Nobel-díjas írónk könyve nem különb a ponyvától."


Két eset lehetséges:

1) jobbikos vagy, csak hazudsz

2) tényleg nem vagy jobbikos, de előbb-utóbb az leszel


tertium non datur :)))

2010. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

19:08: ;) hidd el nem leszek, nem érné meg :P

Amúgy a ponyvás állításom tartom.

2010. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jah és bocs, googleben megnéztem mit jelent az általad írt latin írás, mert sosem foglalkoztatott a latin. De van harmadik. :)
2010. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!