Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosk, igyekeztek magyar...

Jobbikosk, igyekeztek magyar terméket venni?

Figyelt kérdés

Mármint nem multikba járni (vagy ha oda akkor magyar terméket venni), ha pedig nincs, akkor kimenni a piacra.


Ezzel is segíthetnétek a magyar gazdaság fellendülését.


2010. márc. 7. 19:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Amiből van, és nem sokkal drágább a külföldinél, abból sokszor a magyart veszem.
2010. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Persze hogy ha lehet, akkor a józan ész határain belül inkább magyart veszek.


De ez édes kevés, hiszen ha a magyar termékeket az előállításuk szabályzásával az adórendszerünk átalakításával, az Eu s pénzekkel, és minden létező lehetőséggel védeni és olcsóbbá tenni kellene.


Akkor ez nem is lehetne kérdés!

2010. márc. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
én sokmindenből csaka magyar termékeket szeretem....pl. péksütik, meg ehhez hasonlók, a zöldségeket,gyümölcsöket,húsokat is inkább a szomszéd faluban veszem a Mari nénitől, minthogy valami olyan egyek, aminek semmi íze, megjárta már a fél világot, amíg idekerült és ráadásul tele van ilyen kétes eredetű növesztőszerekkel...tejtermékeket is csak olyat veszek, ami itt készült Szabolcsban, mert ezek a legjobb minőségűek...egyedül az édességekből meg ilyen tisztítószerekből szoktam külföldit is venni
2010. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
72%
nyírbátorban gyártanak mosóport és még sokféle tisztítószert, ergo van magyar mosószer is....
2010. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
ez nem csak a jobbikos szavazóknak kéne feltenni.amúgy nem olyan egyszerű mert sok termék csak csomagolva van itt és ráírják,hogy magyar árú,vagy a cég külföldi kézben van és hiába a terméküket veszed a hasznot kiviszik.a legbiztosabb őstermelőtöl venni amit lehet az biztos magyar embert segít.
2010. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
igen amit megtehetek Magyart veszek/próbálok venni
2010. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Igen, igyekszem mindenből a magyart választani és örülnék ha nagyobb lenne a választék.
2010. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Én ill. szüleim is szinte csak magyar terméket veszünk. Tejet, zöldséget, gyümolcsöt a piacról. Húst olyan hentestől akinek saját telepe van a környéken. Egyedül a tisztítószer az amiből nem vettünk soha magyart.
2010. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, hogy én mint nem Jobbikos ide pofátlankodok :P

Csak a napokban vettem egy edzőcipőt, ami köztudottan hazai márka és "Made in Hungary" (gondolom van, aki már kitalálta miről beszélek!) és erre ma fedeztem fel a cipő talpán a feliratot, hogy Made in Spain... na erről ennyit :(

Egyébként én is igyekszem magyar termékeket vásárolni és támogatni vele a hazai ipart, ha nem megfizethetetlenül drágábbak persze.

2010. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
84%
igen
2010. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!