Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van az h a Jobbikosok...

Mért van az h a Jobbikosok nem képesek elfogadni azt h te nem vagy az?

Figyelt kérdés

V is Jobbikos. Mer ha ez rólad kiderül akkor nem túl kedves szavakkal illetnek téged. Míg pl egy DK-s haveromat nem zavarja h én nem vagyok az. Sőt ismerek olyan liberálist aki még a Fideszt is úgy ahogy elfogadja.

Valamiért a Jobbikban benne van ez az "Aki nincs velünk az ellenünk van" féle hozzáállás.


Dacára annak h az "ellenetek" levők nagy többsége magyar. V akkor ők nem minősülnek annak ?

Mert a párt szimpátia = nemzetiség ?



2015. júl. 28. 19:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
38%

Nekem van egy jobbikos ismerosom, de o tenyleg jobbikos, nem csak szimpatizans, valami megyei halljakend a partban, gardasapkaban pozol a faebookon a rovasirasos tabla elott.


En liberalis vilagnezetu vagyok, tudja is rolam.


Ezzel egyutt nagyon jol kijovunk, egy tok rendes ember, csak egy kicsit a felhok kozott el, a gazdasagrol, ok-okozati osszefuggesekrol nem sokat tud. Neha szoktunk beszelgetni, de soha nem vitazunk. Meg egyszer sem gyozkodott hogy legyek jobbikos, abszolut tiszteletben tartja a vilagnezetemet, en is az ovet.


Ha minden jobbikos ilyen lenne, komolyan semmi bajom nem lenne a parttal azon kivul hogy nem igazan tudnanak elvezetni egy orszagot. Rola el nem tudnam kepzelni hogy frocsogve orditozik a melegfelvonulason, vagy valakit megverne azert mert sotetebb a bore mint az ove. Rola tenyleg elhiszem hogy fontos neki a nemzet, az orszag, neki fontos hogy magyar, de nem kirekeszto hanem pozitiv modon.


Kar hogy rajta kivul egy ilyet sem ismerek, de meg csak teveben sem lattam soha.

2015. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

„Rola el nem tudnam kepzelni hogy frocsogve orditozik a melegfelvonulason, vagy valakit megverne azert mert sotetebb a bore mint az ove. Rola tenyleg elhiszem hogy fontos neki a nemzet, az orszag, neki fontos hogy magyar, de nem kirekeszto hanem pozitiv modon.”

Ilyen embereknek kellene pártot alapítaniuk és nem a Jobbikban csoportosulni.Szerintem keményen pártot tévesztett.

2015. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!