Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem emlékszik arra,...

Senki nem emlékszik arra, milyen hatással voltak anno az élelmiszer árakra, a multi cégek megnyitása?

Figyelt kérdés
Olcsóbb lett,vagy drágább az élelmiszer?
2010. márc. 6. 15:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
40%
Igen,szerintem.Mivel már 18 éve abban dolgozom.Szerintem.
2010. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
És ha szabad megkérdeznem mit dolgozol kedves 35%-os hozzászóló?
2010. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
40%
Nem szabad.Semmi közöd hozzá.Inkább indokold miért is gond a mg.-nak a tagságunk?Hm?
2010. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
40%

Látod!Agyilag szegény jobbikos!Ezért nem vitázok ilyennel,mint te.Csak üres,ostoba,semmitmondó,lázongó,rövidlátó,semmire sem jó dumagép vagy:))))

Ezt így csináld tovább,had lássák a többiek,mennyire lehet a véleményedre adni!Én jót nevettem:)Akkor miért is gond a mezőgazdaságnak az Európai Uniós tagság?Mert te ezt gondoltad,vagy hallottad?

2010. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
50%
Akkor erre a válaszom:nálam hülyébbel nem tudok vitázni,mert értelmetlen.Szeva.)
2010. márc. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

A válasz írója 35%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:52


Ha elárulod hogy miért van az Eu ban a mezőgazdaságban és az élelmiszeriparban támogatási rendszer, akkor van értelme beszélgetnünk!


Ha nem tudod, akkor felesleges hogy egy Jobbikos idejét a te okításodra pazarolja!

2010. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, ezért nem álltam le vele vitázni.

Ennek a 35ösnek fogalma sincs a magyar mezőgazdaság sem jelenlegi sem a múltban betöltött szerepéről, az abban folytatott termelés menetéről vagy a termények értékesítéséről. Ebből kifolyólag felesleges rá időt pazarolni. A 35ös barátunk minden kérdésben ottva és kizárólag provokáló hozzászólásokkal, őt nem a téma érdekli csak az hogy viszályokat szíccson. Százalék arányai tükrözi mennyire hasznos válaszokat adott.

2010. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Elnézést, 35 nem én vagyok. Mert gondolom rólam van szó:)
2010. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Százalékarányom pedig olyan dolgokból jött össze, mint hogy kényszerből az mszp-re szavaznék, továbbá személyes kedvencem, az elírás javításának lepontozása.
2010. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
:)))"SZÍCCSON":))
2010. márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!