Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem emlékszik arra,...

Senki nem emlékszik arra, milyen hatással voltak anno az élelmiszer árakra, a multi cégek megnyitása?

Figyelt kérdés
Olcsóbb lett,vagy drágább az élelmiszer?
2010. márc. 6. 15:32
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
48%
A multikban olcsóbb volt, nagyobb választékkal.
2010. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
79%
és rosszabb minőséggel.. ezt se kell kihagyni
2010. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
37%
Nem vettem észre minőségromlást. Ideje lenne leszámolni azzal a hülyeséggel, hogy a magyar mezőgazdaság termékei világhírűek.
2010. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
55%
Sokkal olcsóbb lett,és nagyobb a választék.A minőség is elfogadható,a Tescoval vannak néha gondok,a többivel nálunk nem.
2010. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
56%
A korrektség kedvéért megjegyzem: én pl egyes húsfajtákat kisboltokban veszek, mert finomabbak, de pl a szeletelt csomagolt felvágottakat, vagy a sütnivaló egy részét a tescoban.
2010. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
77%

"Nem vettem észre minőségromlást. Ideje lenne leszámolni azzal a hülyeséggel, hogy a magyar mezőgazdaság termékei világhírűek."


szerintem ez nem egészen baromság... használd a googlet és keres rá 1-2 termékre


tudom nem vagy jobbikos legyen

szerinted van igazság Bayer levelében.. legyen

de hogy már a Magyar termékeket is pocskondiázod...

ráadásul multi párti vagy


hát én nem lennék rá büszke hogy ilyen a mentalitásom

2010. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
68%

Nem vettem észre minőségromlást. Ideje lenne leszámolni azzal a hülyeséggel, hogy a magyar mezőgazdaság termékei világhírűek.


Miért beszélsz olyan dolgokról amihez nem értesz.


A feldolgozóipar a lényegesebb.

De pld még jó külföldi paradicsomot sehol nem ettem, sőt a kaliforniai paprika is finomabb ja itt terem.


Van jó német sajt ok 5000/kg ha meg sz 1000 veszed a gyomrod kifordul a szójától

Igen is a magyar termékek nagyon jók


És vagy nem engedünk be gagyibbat, vagy engedjük hogy a magyaros is gyárthassanak szart hogy versenyképesek lehessenek. Viszont azt akasszuk fel aki egy külföldinek ad támogatást, miközben van magyar megfelelője és gazdaságos, versenyképes lenne ha őt támogatnánk!

2010. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
51%

Jellemző ez a mentalitás a jobbikosokra.

Pocskondiáztam? NEM! Annyit mondtam, hogy a "magyar xxx világhírű" szöveg hülyeség, lásd pl a borainkat, tele vagyunk "magyarországon világhírű" igénytelen asztali borokkal.

2010. márc. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
88%
Kíváncsi lennék, ki az a h@@lye, aki lepocskondiázza a magyar termékeket magyar létére és inkább külföldieket tartja jónak?! SZÉGYEN, HOGY MAGYAR, aki ilyet ír!!! VAGY NEM MAGYAR AZ ILLETŐ?...
2010. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
65%
Tehát nem az a szégyen, hogy vannak olyan termékek, amik ár/érték arányban magasan verik a magyart, hanem hogy van aki ezt ki meri mondani?
2010. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!