Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Senki nem emlékszik arra,...

Senki nem emlékszik arra, milyen hatással voltak anno az élelmiszer árakra, a multi cégek megnyitása?

Figyelt kérdés
Olcsóbb lett,vagy drágább az élelmiszer?
2010. márc. 6. 15:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Nem jött válasz.Ki,mikor,hogyan,miért verte szét a mezőgazdaságot?
2010. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Felvásárlási ára esett, az eladási nőtt. Ráadásul a minőség csapnivaló lett.
2010. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

"Tehát nem az a szégyen, hogy vannak olyan termékek, amik ár/érték arányban magasan verik a magyart, hanem hogy van aki ezt ki meri mondani?"



El ne meséld már hogy a cseh tehén levegőt legel és csehek fizetnek hogy behozd a tejük ezért olcsóbb és jobb a cseh tej.

2010. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:

Mondjuk, bejönne plusz 300 milliárd huf. On the top, jelzem, tehát lehet ennél lényegesen kevesebb. Mi a garancia, hogy a kormány nem mondja azt, hogy na, bejött ennyi plusz, akkor én ezt most 1 az egyben elosztogatom, csinálok egy száz hosszú lépés a pokol felé programot?


Ne haragudj de már megint a felkészületlenséged érzem!


1, A támogatás nem = az osztogatással

2, A hogy ha szétosztaná akkor sem tenne vele rosszat hisz nem a kölcsönökből osztogat hanem a teremtett jövedelemből ami fogyasztást ösztönzi.

Persze az ideális ha célzottan azt a réteget támogatja akitől épp a jövedelem újraelosztásának a lendületétől a legtöbb hozadékot várhatja. Ez mindig az adott szituációtól és az allokáció irányától függ.

2010. márc. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Nem jött válasz.Ki,mikor,hogyan,miért verte szét a mezőgazdaságot?


A nagy részét már leírtam korábban.

Az Eus feltételekkel sokat buktunk, hiszen nem jó feltételeket alkalmaztunk, és sokszor az Eu szüntetett meg addig hasznos tevékenységeket.

De előrébb olvasd el!

2010. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
Ezzel a multitámogatással csak önmagatok alatt vágjátok a fát, épp ti lesztek azok akik nem tudják eladni a terményeik és elszegényedtek. Meg is érdemlitek.
2010. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

"Mondjuk, bejönne plusz 300 milliárd huf. On the top, jelzem, tehát lehet ennél lényegesen kevesebb. Mi a garancia, hogy a kormány nem mondja azt, hogy na, bejött ennyi plusz, akkor én ezt most 1 az egyben elosztogatom, csinálok egy száz hosszú lépés a pokol felé programot?"



Te nagyon sügér! Eleve nem a kormánynak jönne be. Te adod el a terményeid magyar vásárlóknak. A kormány max lecsípné az adó százalékot, de legalább lenne miből. Most is lecsípi csak most a munkanélküli segélyedből. Azért érsz rá itt baromságokat írkálni.

2010. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg épp az EU.miatt lett jobb.Ez a válaszod,nem ok.:)
2010. márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy húst nem veszek multiban, azon a részlegen sok probléma van.
2010. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
64%

"Szerintem meg épp az EU.miatt lett jobb.Ez a válaszod,nem ok.:)"



szerinted....

2010. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!