Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a magyarkodásról?

Mi a véleményed a magyarkodásról?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy kellene az ilyen típusú embereknek kifejezniük a hovatartozásukat,hazaszeretetüket,hogy megtanulnak rendesen magyarul írni és olvasni (sokan nem tudnak),megismerik a magyar irodalmat,a magyar történelmet,zeneszerzőket,egyszóval a valódi magyar kultúrát,ne pedig árpádsávos zászlót lobogtatva,zsidózva meneteljenek az utcán abban a hitben hogy Jézus is magyar volt.
2015. júl. 24. 16:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
37%

"Kérdező, engedd meg hogy megkérdezzem, liberális vagy?"


Igen, mindenki mocsok liberális és férfiakkal akar henteregni, aki nem akarja, hogy a egész országot arra építsük fel, hogy huszonhatezer magyar zászló ölelésében ostorcsattogtatva hátrafelé nyilazzunk lovon jurtából turulmadaraknak öltözött sámánok társaságában. :D


Az még soha nem jutott eszedbe, hogy vannak normális emberek is, akik nem vevők egyik baromságra sem?

2015. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
44%
a magyarkodás szó helyett én turbómagyarokat szoktam emlegetni, és egy rettentően káros, vadkeleti tünet idehaza.
2015. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A magyarkodás csak egy válaszreakció a ballib világpolgárkodásra és a hibás történelemoktatásra.


Én amikor "magyarkodok", valójában ezzel a két dologgal való egyet nem értésemet fejezem ki.


A zászlólengetés viszont egy teljesen normális dolog. Azt meg nem értem, hogy miért kell egy módosított francia zászlót lengetnünk, ha van saját zászlónk is.

2015. júl. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha van egy egészséges nemzeti öntudatod az nem baj, de az ilyen "magyarkodó" emberek többsége, vagy legalább is a hangosabbja bunkó, lenéző, beképzelt és semmi pozitívat nem lehet ezekről elmondani. Akik tisztelik a hagyományokat és az ősöket, azokkal nincs gond, de amit a "nagy magyarok" egy része művel az egyszerűen szánalmas. Magyarságot misztikus dolognak élik meg, ők más magyaroknál is magyarabbak, szerintük a magyar nyelv minden nyelv anyja, a rovás írás a legősibb írás. Habár szeretik verni a mellüket a magyarságuk miatt elsősorban mégis szkítának, töröknek, hunnak, meg szarmatának tekintik magukat. A történelemnek csak azt a részét fogadják el ami szerintük pozitív a többi meg zsidó kitaláció. Tényeknek, tudományos, hivatalos dolgoknak nem hisznek, csak az összeesküvés elméleteknek. Hazaárulónak kiáltanak ki ha azt mondod h Géza kegyetlen volt, Mátyás sem volt az a jó szívű király, Attila hun volt és nem magyar, magyarok nem hunok. Kereszténységre hivatkoznak ha valami nem tetszik nekik más kultúrákban, ugyanakkor erőszakosak és legszívesebben lelőnék pl a bevándorlókat. Megsértődnek ha a szent koronát pólóra nyomtatja valaki, de számukra teljesen rendben van, ha valaki full részegen "halál a zsidókra" szöveget kiabál egy árpád sávos zászlóval a kezében, mert az biztos nem sértő őseinkre nézve...


Amíg ezek az emberek fogják megjeleníteni a magyar öntudatot, addig az átlag ember mindig is negatívan fog hozzá állni ezekhez a dolgokhoz.

2015. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!