Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a magyarkodásról?

Mi a véleményed a magyarkodásról?

Figyelt kérdés
Szerintem úgy kellene az ilyen típusú embereknek kifejezniük a hovatartozásukat,hazaszeretetüket,hogy megtanulnak rendesen magyarul írni és olvasni (sokan nem tudnak),megismerik a magyar irodalmat,a magyar történelmet,zeneszerzőket,egyszóval a valódi magyar kultúrát,ne pedig árpádsávos zászlót lobogtatva,zsidózva meneteljenek az utcán abban a hitben hogy Jézus is magyar volt.
2015. júl. 24. 16:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Trianon településeket vágott ketté, ártatlan (nők, gyerekek, öregek, nem katonák) emberek ezereit nyomorította meg.

Aki ezt a katonák által asztalnál hozott döntést "oknak " érzi, nagyon nagyon gyűlölheti az embereket.

2015. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

- Ezerféle formája és fokozata van a magyarkodásnak. Addig nem zavar küönösebben, amíg nem valami ELLEN irányul.


- Idegesít amikor valaki képtelen objektív ítélkezésre, és minden csodálatos, ami magyar (ilyen a családom nagy része), de ez az ő dolguk.


- Az alternatív történelmüket sem tartom feltétlenül rossznak, legalább alkalmat ad egy-egy kérdés felülvizsgálatának. Az ezoterikusabb része megmosolyogtató, de nem amiatt, mert magyarkodós, hanem mert ezoterikus.


- Körúti libsiként én is azt vallom, hogy nem kell elfogadni Trianont, de nem erővel kell visszavenni a magyarlakta régiókat, eze más módja lenne a 21. században.


- Engem nem érdekelt sokáig a magyarságom, de amikor a családba került egy külföldi, akkor azért, hogy bemutathassam neki az országot, egyre többet kezdtem vele foglalkozni, és megértettem, hogy az indentitásom része.


- Amiről egyértelműen negatív véleménnyel vagyok, az az, amit a kérdező is írt: a kirekesztő, gyűlölködő, erőszakos magyarkodás elfogadhatatlan. És félreértés ne essék, itt se a magyarkodásról van szó, hanem a kirekesztésről, gyűlölködésről, erőszakról.

2015. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Persze azt sem mondom, jogos volt-még történészeink sem-, a határokat igenis eléggé húsba vágóan húzták meg és magyar területek kerültek más államok szárnyai alá. De akkoriban sajnos-mai szóhasználattal-ezt dobta a gép.

Még ha nincs világháborús vereség, mert nem tör ki a konfliktus, nemzetiségeink akkor is kiharcolták volna vhogy maguknak a saját államot. Igaz, akkor nem került volna sor ilyen mértékű elcsatolásokra.


A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.


Könyörgöm, ha nem értetek egyet 1 válasszal, akkor inkább érveljetek vmivel, ne csak pontozzatok. Ha piros pacsit meg tudjátok nyomni, akkor annyi erővel egy választ is írhatnátok.

2015. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%
Egy magyar ember hogy tud magyarkodni? A szó jelentése ezt már eleve kizárja. Magyarkodásnak legfeljebb azt lehet nevezni, amikor egy nem magyar ember csinál úgy, mintha ő valami hú de nagy magyar lenne, pl. Geszti.
2015. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%

Trianon Magyarország és a magyar nép legnagyobb történelmi tragédiája, ezerszer súlyosabb katasztrófa, mint a zsidók és hasonló népek vélt vagy valós sérelmei a háborúban.

Trianont épeszű ember soha nem fogja tudni elfogadni.

2015. júl. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Érkeznek a turbómagyarok...
2015. júl. 24. 18:28
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nacionalizmus jó, támogatandó, viszont a sovinizmus káros, elítélem.
2015. júl. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engedd meg hogy megkérdezzem, liberális vagy?
2015. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Miért,aki nem ért egyet a baromságaitokkal,az csakis liberális lehet?Elég korlátolt gondolkodású vagy...
2015. júl. 24. 19:07
 20/24 anonim ***** válasza:
0%
Én megszurkálnám a magyarkodókat.
2015. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!