Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért foglalkoztok mindig a...

Baranyi kálmanné kérdése:

Miért foglalkoztok mindig a cigányokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 11:24
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
96%
tudod, ha egy kullancs tapad a testedhez, ami egyre nagyobb és nagyobb akkor én sem kérdezném meg ezt tőled, hogy miért foglalkozol ezzel
2010. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
96%

Azért, mert Magyarországon kulcsfontosságú a jövő szempontjából, hogy mi lesz velük, ugyanis nagyon sokan vannak (és lesznek, ma már több cigány gyerek születik, mint magyar), ezért be kell valahogy őket illeszteni a társadalomba, vagy van még hátra kb.30-40 évünk.

Ez nem rasszizmus, hanem fontos kérdés.

2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

-megélhetési cigányszaporítás miatt

-a bűncselekményeik miatt

-az életmódjuk miatt

-mert nekik mindent szabad.

2010. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%
Mert az ide írógatok többsége jobbikos aki mindig ugyanazt a 2 mondatott ismételgeti.
2010. máj. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

21:06 De nincs igazuk?

Talán nem ölnek vagy támadnak meg hetente egyedül álló nyugdíjasokat?

Vagy nem lopnak vasat rezet meg alumíniumot?

Nem adnak uzsorakölcsönöket?

Nem járnak 5-6 fős falkákba tömörülve lopni?

Rendszeresen fürdenek, és aki 10 méterről érzi a szagukat az rasszista?

Nem szaporodnak csak azért, hogy több családi pótlékot kapjanak?

Járnak dolgozni!!!!?


ezt ma találtam az oldalon:


"Kaphatun magasabb családi potlékot?

12 éves kislálnyom bepisil orvosnál voltunk de nem találtak semmit. itthon nagyon durván viselkedik akár mit kérdezünk tölle ö csak durván kiabálva tud válszolni, és ha valami problémája van akkor azt veréssel is kimutasa. volt olyan is hogy felnötnek is nekirontott, már többen monták hogy százalékoltassam le mert ez normális dolog hogy már szinte senki nem mer hozzá szolni a családbol."


a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__proble..


Ezek után nemtom, hogy miért a jobbikosok a buták, és a magyarok a rasszisták, de most őszintén... Találkoztál már cigánnyal, vagy te is ilyen vagy, hogy cigánymentes környéken élsz, és azt hiszed, hogy a cigányok is ugyan olyan emberek mint a magyarok csak sötétebb a bőrük?

2010. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert rendkívül büdösek és facsarja a szaguk az orrom.
2010. máj. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

"Természetesen a Művelt véleményezők egyike sem írta azt, hogy TISZTELET A KIVÉTELNEK!Mert természetesen vannak!!

Mint pl:ÉN!!Én nem ölök,tiszta vagyok,tanult!És még valami ha előttem bántanának egy magyart kivédeném!De tuti fordítva nem igaz ha engem bántanának szerintem az összes magyar a halálomat kívánná!Persze TISZTELET A KIVÉTELNEK!

18/cigány L"



Te nem cigány vagy hanem roma. :)

2010. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%

"Mert az ide írógatok többsége jobbikos aki mindig ugyanazt a 2 mondatott ismételgeti."


Anyád a Jobbikos. A Jobbik csak babuzsgatja őket. NFP az aki igazán odarakna nekik.

2010. máj. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 BeerHunter ***** válasza:
100%

A válaszokat előttem leírták, csak annyit fűznék hozzá, hogy aki azt írta, hogy bezzeg ő is cigány de mindenki elfelejti, hogy tisztelet a kivételnek, persze, oké, tisztelet. De ne várd légyszíves, hogy ne általánosítson az ember, ha lényegében csak rossz tapasztalati vannak.

Példa: apuka rendszeresen veri a gyerekét. Egyszer meg akarja simogatni-> mit csinál a gyerek? Elhúzza a fejét. Majd ha mindig csak simogatja, és ritkán (soha) veri, akkor tudja bizalommal oda tartani a fejét.

2010. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mert az ide írógatok többsége jobbikos aki mindig ugyanazt a 2 mondatott ismételgeti."


Ezt a baromságot vagy cigány írta, vagy nem , de az nagyon idióta.

Ha mindenki jobbikos lenne aki, kiejtette valaha a száján, hogy "rohadt cigány", "büdös cigány", stb... akkor most a kormány 95 százalékban jobbikos lenne, és a következő négy évben nem nekem/nekünk kellene tartanom a cigányoktól, hanem nekik tőlem/tőlünk....

2010. máj. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!