Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai télneg hibás a Hajdú-bé...

Bajnai télneg hibás a Hajdú-bét ügyben? Jogosan hívják libatolvajnak?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem mert halottam olyan hírt is hogy amikor csődbe ment a cég akkor Bajnai már nem dogozott ott amúgy Fidesz párti vagyok.15f
2010. márc. 3. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd, engem nem érdekel hogy Bajnai, vagy hogy MSZP s ebben az ügyben. De csak gondolkodj egy inci-fincit!

Ha egy cégvezető, 100% ban tudja hogy amit megrendel, az nem tudja kifizetni. És még is megrendeli, sőt hiteget!

Azt hogy jellemeznéd?

2010. márc. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah amúgy Jobbikos vagyok!
2010. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Valaki linkeljen már valami forrást.

És ne a kurucinfót...

2010. márc. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bajnainak egyik cége csinálta ezt ahol tulajdonos. tehát nem sok köze volt az ügyhöz. persze most h kiderült azért pótolhatta volna az embereket.
2010. márc. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Neked nincs google-d?


Persze a részleteket nem firtatták, de nem 1-2 Hónap alatt ment tönkre, és ellehetett volna mondani a tenyésztőknek hogy baj van! És nem pont a tenyésztők bőrén meg gazdagodni, kártalanítani egy nagy céget, hazugságok árán.

2010. márc. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És valami hiteles forrást nem tudnál felhozni?

Mondjuk olyat, amit csak 90%-ban hat át a politika, és legalább a tárgyilagosság látszatát igyekszik kelteni...

2010. márc. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hajdú Bét Ennyit írj be a Googléba.Akad olvasnivaló bőven!
2010. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!