Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan zsidó vagy cigány...

Van olyan zsidó vagy cigány aki a Jobbikra szavaz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 14:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
48%

"Ilyen kis sapkában kell őket keresnem? De ők hol élnek? Mert itt Szolnokon nem láttam egyet se. Csak mert mindenki zsidózik, de szerintem nem is élnek zsidók Magyarországon. Vagy a zsidót átvitt értelemben kell értenem?"


Pesten láthatsz egy pár ilyet, sapkában. Vagy hosszú, állig érő pajeszban. Főleg a Lauder környékén, de a belvárosban is. Legutóbb a Szabó Ervin könyvtár előtt láttam ilyeneket.

De érdekes módon, még ezzel van a legkevesebb bajom. Ő zsidó, kész. Vállalja is. Elfogadom.

De már Landeszmann főrabbinál kezdődtek a bajok, mikor nem volt hajlandó egyenes választ adni arra, hogy akkor a zsidóság most mi? Nép? Faj? Vallás?

És sajnos a cigányoknál is van egy ilyen tendencia terjedőben, mikor bűnöznek, akkor ők magyarok (magyar állampolgárok), de egyébként meg hátrányos helyzetű kisebbség...

Na, ezt a gyakorlatot jó lenne megszüntetni.

2010. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
40%

"Múltkor a Vatera rám küldte a behajtókat, mert nem fizettem időben nekik. Akkor lehetséges, hogy a Vatera vezetői is zsidók?"


dél-afriakiak. naspers vagy hogy hívják a céget. Nem magyar kézben van a magyar vállalkozás ez a szomorú. De egy vatera meg tesz-vesz még nem akkora katasztrófa.

2010. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
21%
De most akkor az a néhány kis bajuszos bácsi teszi tönkre az országot? Szerintem ez így biztos nem igaz. Akkor csak azt nem értem, hogy minek ennyit beszélni róla. Cigányok... van itt Szolnokon is kb. 50 cigány, de engem nem zavar, mert vannak náluk sokkal bukóbb nem cigányok. Ez a cigány/zsidó kérdés inkább csak politikai propaganda eszköz...
2010. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
szolnok, 50 cigány. sztem te csukott szemmel jársz. ismerősöm gyakran megfordil szolnokon, én is jártam ott és nem éppen azt láttam ,hogy van ott 1-2 cigány aki normális. konkrétan nyüzsög a hely tőlük, de főleg a viselkedés az ami gáz.
2010. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, a pajeszos/kalapos/sapkásoknál sokkal durvábbak a borotvált, kifésült olyanok, akik úgy néznek ki, mint te, de valójában nem a magyar nép javát szolgálják.

Az ilyet viszont sokkal nehezebb felderíteni, mint mondjuk a cigánybűnözést. Az ott van. Láthatod a saját szemeddel, mit csinálnak. Mindkettő súlyos probléma ma Magyarországon, és azért kell velük foglalkozni, mert ez van itt. Ha Franciaországban élnénk, és ott indulna a Jobbik, akkor nem a cigánybűnözéssel foglalkozna (ami ott nincs), hanem mondjuk a néger-, arab-, vagy úgy általában, bevándorlóbűnözéssel.

2010. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
16:20: én is rühellem a viselkedésüket, de mondom, vannak náluk sokkal bunkóbb nem cigányok is.
2010. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nekem van egy cigány barátom, ő is Jobbikos. Nem csak, hogy rájuk szavaz, de a kampányban is aktívan tevékenykedik.
2010. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Vannak igen.De amég este is tyukot meg autót megy lopni az biztos ,hogy nem.
2010. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kedves 16:14!


Gyere el egy napra Szabolcs megyébe. Körbevezetlek a Guszevi cigánytelepen, vagy az Orosi úti cigánytelepen. Bár fehér embernek nem tanácsos arra járni sötétedés után.

2010. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen van. Nekem az énektanárom cigány és kijelentette hogy ő is jobbikra szavazott.
2010. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!