Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van olyan zsidó vagy cigány...

Van olyan zsidó vagy cigány aki a Jobbikra szavaz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 14:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
Ismerek valakit, aki etnikailag zsidó, de a Jobbikra szavaz.
2010. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
91%

sokan írták, hogy a zsidó származású vagy vallású ismerősük jobbikos.


a jobbik nem a zsidó származású vallású emberek ellen lép fel, hanem az izraeli nagytőke ellen egyrészt.


ezen való sértődés olyan mintha egy itt lakó török származású ember kiakadna, hogy ha valami negatívat mond az ország a Törökországra.


akiket itthon pedig lezsidóznak azok többnyire inkább a politikusok.


Ezenfelül persze vannak emberek akik mindenkit lezsidóznak származástól vallástól függetlenül, azokkal nem kell foglalkozni. nem csak a jobbikban vannak ilyen emberek.


én jobbikos vagyok.

suliban annó folyamatosan lezsidóztak az orrom miatt mert kicsit nagyobb. az ilyenek hülyék.

2010. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=uaqP5LQpE7Y


Itt van egy Magyar Gárda videó. Ha valaki megnézi, láthatja, hogy számos jól láthatóan cigány ember van rajta, akinek segítenek, ételt osztanak.


A Jobbik csak a cigányBŰNÖZÉST, meg hasonlókat akarja felszámolni. Mert aki ebben az országban él, az tudja, láthatja, hogy ez mára tömeges, napi dologgá vált (ebben óriási szerepe van az elmúlt 20 év vadliberális politikájának). Ahogy egy régebbi kuruc.infos hirdetés is írta: a cigányzene hungarikum. A cigánybűnözés ne legyen az!

2010. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
8%

Csak kérdezek:

Akkor miért azt mondják a jobbikosok mindenkire, akit nem kedvelnek, hogy zsidó? Miért nem azt, hogy izraeli? Nem ugyanaz.

2010. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
biztos
2010. márc. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Az izraeli nem zsidó? :)


Egyébként viccen kívül, ennek baromi egyszerű oka van. A magyar nyelv tradícionális, nehezen fogad be új hatásokat. Gondold el, a Nyugati polkorrekt-mániában a hollandok már azt is kikérik maguknak, hogy (angolul) hollandnak nevezzék őket, mert Holland, az csak egy területe az ő országuknak (ők a Netherlands vagy a Dutch kifejezéseket preferálják). Na most akkor mi lenne, ha tudnának arról, hogy mi alkalmasint Németalföldnek is szoktuk néha nevezni az országukat..? Izrael ehhez képest elég fiatal állam, meg nem is így rögzült.


Én is gyakran mondom, hogy "ez mekkora zsidóság!" mikor arra gondolok, hogy mennyire túláraztak valamit. Vagy mikor valaki ócska kifogásokkal kötözködik valamin, akkor azt mondom: "ne cigánykodj már ezzel".


Aki ismeri a nyelvet, az tudja, hogy pontosan mit kell ezek alatt érteni.

2010. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Amúgy azt valaki meg tudja nekem mondani, hogy hol vannak a zsidók? Mert tudtommal én még életemben nem találkoztam zsidókkal. Ilyen kis sapkában kell őket keresnem? De ők hol élnek? Mert itt Szolnokon nem láttam egyet se. Csak mert mindenki zsidózik, de szerintem nem is élnek zsidók Magyarországon. Vagy a zsidót átvitt értelemben kell értenem?
2010. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Az a baj a zsidókkal, hogy aki normális arról lehet soha nem fogod megtudni" ami nem is baj", de aki kimutatja a foga fehérjét a rosszabbikból, azt már csak akkor tudod meg mikor bebuktál valamit! A nevetséges az országunkban az, hogy már a politikai szférában 20 éve villognak a fogak, és még mindig sokan el vannak tévedve és nem látják az igazságot!
2010. márc. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Múltkor a Vatera rám küldte a behajtókat, mert nem fizettem időben nekik. Akkor lehetséges, hogy a Vatera vezetői is zsidók?
2010. márc. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%

Zsidóról nem tudok nyilatkozni, olyan cigányt ismerek, aki igen. Ja, nem egy a kopogtatócédulát is nekünk adta... :)))


Hajrá Jobbik, hajrá Jobbikosok, együtt megcsináljuk!!!

2010. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!