Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A videón hány százalék a volt...

A videón hány százalék a volt Fideszes vajon?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ez az csemegézz csak a barikádból. magadat járatod le vele
2010. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan 70 korul.A maradek meg nagyreszt mszp-s volt.A csaladom is kb igy epul fel.10-bol 6 Fideszes volt,2 Mszp-s,2 -t meg egyaltalan nem erdekelt eddig..Most Jobbikosak vagyunk mind:)
2010. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=fuyzP2cAucY&feature=player_em..


Így jobb, nagyokos?

Ugyanis a Jobbiknak nincs TV-je, viszont te is azt látod egy videón mint én, a szemed nem lát ideologizáltan!

2010. márc. 2. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőnek:

Nem tudom mi bajod a barikáddal. A kurucinfoval még megértem, de a barikád egy teljesen normális jobboldali lap, ami kicsit nagyobb hangsúlyt fektet azokra a dolgokra, amit a balib média próbál eltusolni. Itt is videóval bizonyítva van, a kérdés adott, csak meg kell nézned.

Egyébként gondolom nem nézted meg a videót, már előbb kommentelted, szerintem ezzel magadat járattad le.

2010. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

lol, rajta vagyok :D mellesleg épp azon a fórumon voltam, ahol felemelték a fideszesek a kezüket, és kb a fele volt az a teremben...a mi csapatunkból pl csak kb a 30-40%-a volt fideszes (első 2-3 sor), a többiek nem politizáltak előtte

mellesleg a hátsó sorokban volt beültetve néhány mszp-s is, akik most is azok...valószínüleg kérdést kellett volna feltenniük(nem tették) vagy csak egyszerűen beszámolni róla...

2010. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj a fasz.a provokatőr!

KIS PONT VAGY A GÉPEZETBEN

CSAK PORSZEM AZ ÉN SZEMEMBEN

HA MEGHALSZ,CSATORNÁBAN VÉGZED PROVOKATŐR

TUDJUK HOGY MIT ÉRZEL

SZEMÜNK ELŐL,NEM TŰNSZ EL

NEM FIZET JÓL AZ ÁRULÁS

EL KELL TŰNNÖD,NINCS MÁS MEGOLDÁS

AZ ÁM!

2010. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A porszem lehet a glóbusz az univerzumban

És lehet a mindenség sziklája egy atomocskának

Lehet a sivatagban a milliárdok magányos egyike

Vagy a mindenség gépében maga a vég kezdete


Még is melyik vagyok? És hol lennék otthon?

2010. márc. 2. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!