Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnál egy osztrák-magyar...

Támogatnál egy osztrák-magyar közös államot?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy mint régen, egy uralkodó lenne (Habsburg házból), közös lenne a hadügy, pénzügy, minden másban függetlenek lennének és a neve Ausztria-Magyarország lenne. Megvan bennetek a Monarchia iránti nosztalgia? :)

2015. jún. 25. 18:13
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"sokkal jobban tudná támogatni mind a magyar mind az osztrák revíziós igényeket"


Kérdező, azt tudod, hogy a magyar revíziós igények jelentős része Ausztriával szembeniek?

2015. jún. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21# Igen tudom, hidd el az osztrákok többsége simán aláírná a 1920 előtti határokat, tehát Burgenland feladását Csehország, Isztria, Dél Tirol és Krajnáért cserébe :)
2015. jún. 26. 10:41
 23/24 anonim ***** válasza:
A 20-as elképzelését támogatnám.
2016. júl. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Monarchia nosztalgia a monarchia tökéletes ismerete nélkül.

Nem, én gondolkodom. Én egy normális Magyarországot képzelek el normális Európában. A társadalom a hazai elnyomókat se képes kezelni, vegyen a nyakába egy bizonyítottan őrültet? Te egy mazochista vagy?

2016. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!