Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az egyik hónapról...

Mit szóltok az egyik hónapról a másikra hirtelen megjelent sok jobbik mániás kis "komment kommandóshoz"?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 15:00
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
én jobbikos voltam, jobbikra akartam szavazni de ez az oldal változtatta meg a véleményem, itt nem fogadják el más véleményét, jobbikosok szidhatják a nem jobbikot éltetőket, de ha vki szidja a jobbikot az már kommunista. miközben pont a jobbik programja tartalmaz marxista elemeket...
2010. márc. 1. 15:40
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Nagy butaságot írtál, kérdező. Kapcsold be pl a tv-t ahol állandóan azt hallod hogy a jobbikot szidják, de ők meg védekezni nem tudnak mert meg sem hívják műsorokba - csak alig. A Jobbik kapja a folyamatos támadásokat, itt legalább ők is megnyilvánulhatnak.
2010. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Vona mért nem mert kiállni Bokros ellen?

nem azért mert nem tartja méltónak a vitázást vele, ilyen rossz kifogást még nem hallottam, azért mert a Bokros szétoltaná.

2010. márc. 1. 15:48
 24/32 anonim ***** válasza:
88%

Te tényleg sötét vagy, és ilyen emberekre nincs is szükség a Jobbikba!


Más vélemény?

Amit hallasz az ATV ben, mert nem szokott alátámasztható érveitek lenni!

Nézz már szét az országban! És gondolkozz el azon hogy mi az alapja hogy szidják a pártokat. Aztán azon is hogy mi köze ehez a Jobbiknak!


Milyenek azok a Marxista elemek?

2010. márc. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
93%

Mszp-sek.Inkább tegyétek ezt be teljes hangerő-vel.Mert kezdtek lassulni,ez ad majd egy kis erőt.


http://www.youtube.com/watch?v=lKySOqS_SeQ

2010. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
84%

Vona mért nem mert kiállni Bokros ellen?

nem azért mert nem tartja méltónak a vitázást vele, ilyen rossz kifogást még nem hallottam, azért mert a Bokros szétoltaná.



Bokrost egy 10 éves gyerek lepirítaná, és nem azért mert hülye, hanem mert hülyeségeket beszél pénzért!


Csak 1. Mi az értelme az adó csökkentésnek a magasabb jövedelműek esetében, miközben a fő fogyasztó közönséget adóztatná és jövedelmet vonna el?


Hogy lenne abból új munkahely?


De tényleg válaszolhatnál!

2010. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

miylen marxista elemek?

vadkapitalizmus ellenzése.

érték helyett, a csereérték növelése eredményezi a termelés sikerességét.


soha nem nézek atv-t

2010. márc. 1. 15:55
 28/32 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan mondom, röhögőgörcsöt kapok ezeknél a magasröptű politikai vitáknál :D

Nem akarok senkit megsérteni, de számomra ezek a kicsinyes egymásra mutogatások és szájkaraték amik itt mennek a parlamenti közvetítéseket juttatják eszembe, az ilyen neonáciújfasiszta, komunistamarxista jelszószajkózások emlékeztetnek a ahorngyulaazonnalmondjonle örök klasszikusra :D

Ez is azt bizonyítja, milyen jó politikusok is lennétek, hisz' a gyűlölködés, a felelőtlenség szépen kibontakozik az írásaitokból...

Ezt csak építő jellegű kritikának szántam, nem kell megsértődni :)

Egyébként nagyon jót szórakozok rajtatok. És mielőtt érdeklődnétek: nem vagyok mszp-s, és anyukám jó egészségnek örvend és nem az a szakmája...

2010. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%
HORN GYULA MONDJON LE!!!
2010. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
83%

miylen marxista elemek?

vadkapitalizmus ellenzése.



soha nem nézek atv-


A vad kapitalista = imperialista

Ez nem marxista kifejezés, hanem a tőke mindenhatóságának és a társadalmi szükségletek figyelembevételének teljes hiánya!


Nem növelsz te semmit, csak bajt okozol.

A magasabb " importérzékeny" vásárlókat támogatod, míg a belföldi termelést serkentő réteget elvonod, azzal csak és kizárólag bukni lehet, mert 1 az az egy új munkahelyet nem hozol létre!

2010. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!