Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire igaz ez a mandineres...

Mennyire igaz ez a mandineres komment a GYK-ra?

Figyelt kérdés

Emlékezzünk csak vissza, mi volt az elmúlt nyolc évben, az MSZP-SZDSZ idején;


-Az összes „mérvadó” internetes felületen (mint pl. most a Mandiner) az akkori szoci-libsi nézet volt az elfogadott

-Aki csak egy kicsit is másként merészelt megnyilvánulni, azt egyből leszavazták, kitiltották és leugatták. A leugatás általában valódi érvek nélkül, „hangerővel” történt, ALPÁRI-PROLI stílusban! Például: egy jobboldali jogvédő az b@szatlan k.rva, hülye p.csa, és hasonlók.

-Mindez gondolkodás nélkül történt, azaz amit a Fidesz mondott, az mérlegelés nélkül rossz volt, amit pedig az MSZP-SZDSZ, arra birka módjára bólogattak, akkor is ha az nem illett az általuk hirdetett politikai elvekhez.



Idővel persze jött a pofáraesés.

Aztán 2010-ben kormányváltás. A nagyhangú, segghülye prolik eltűntek a fórumokról, és a boltban sem hallani, amint visszaöklendezik a Heti Hetesben hallott sok okosságot.



És most mi van?


-A kommentemben kihangsúlyoztam, hogy finoman szólva sem vagyok szoci-libsi, mégis beindult ez az ÓVODÁS szintű leszavazósdi. :)))))

-Egy, a kereszténységét nyíltan vállaló kormány ne (csak) rendészati úton rendezze az elesett emberek sorsát. Ezt a gondolatomat sokan ostoba reflexből elutasítják. Indok: a Fidesz mást mond.

-Sajnos többször láttam a jó öreg zsírosproli stílust is; „vidd haza” és „b@szatlan k.rva”. Ezzel egy keresztény értelmiségi fideszes tudna közösséget vállalni? Nem hinném, égne a pofája.


A jelen kormány tényleg apró, könnyen kikerülhető hibákat vét, nem kéne így lennie, de igen látványosan rohan a vesztébe.


A leszavazósdi, és a fölényes leugatás már most olvadni kezdett, napról-napra fokozatos elhalkulás várható.


Az emberek meg mindezt fizetik.

A hülyébbje még acsarkodik is a parazitái kedvéért. :)


Rábökhetünk a "nemteccik" gombra, de ez nem fogja ezt lefékezni, hanem felgyorsítja, mert átbűzlik rajta az ócska áskálódás!


2011. okt. 28. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

"Az összes „mérvadó” internetes felületen (mint pl. most a Mandiner) az akkori szoci-libsi nézet volt az elfogadott"


Én úgy emlékszem, hogy nagyítóval kellett keresni egy nem jobbikos megnyilvánulást.


"A jelen kormány tényleg apró, könnyen kikerülhető hibákat vét"


Neked csinálja őket, az Átlagos Szavazópolgárnak. A módszert figyelemelterelésnek hívják.

2011. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

"Neked csinálja őket, az Átlagos Szavazópolgárnak. A módszert figyelemelterelésnek hívják."


és te ezt legitimnek tekinted?


Honan veszed, hogy én átlagos vagyok?

az átlagos szavazópolgár=porli, akinek lehet hazudni?

ez a te felfogásod?

2011. okt. 28. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Fideszesnek égne a pofája? Már ne haragudj, de a szent fideszeseknek meg se mertem mondani az elmúlt 8 évben, hogy nem a Fideszre szavaznék, mert leszedték volna a fejem.Az meg, hogy a Fidesz kis hibákat vét, kelj már fel az álmodozásból!
2011. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem én írtam ezt a kommentet.


Nekem úgy tűnik, hogy a komment írója valóban keresztény és demokrata is egyben.

Normálisabb, mint az átlagfidderek, nem arrogáns kékvérű pöts.

2011. okt. 28. 19:36
 5/14 Heckler ***** válasza:
51%

"A jelen kormány tényleg apró, könnyen kikerülhető hibákat vét"


A jelen kormány iszonyatos szarvashibákat vét, pont ugyanolyan koncepció nélküli, meggondolatlan, következményekkel nem számoló amatőr banda, mint az MSZP volt, semmi különbség.


Ettől függetlenül a mandíner most is szoclib, és a gyk-n is ez az uralkodó, most is ugyanúgy az SZDSZ-MSZP-s Gyurcsányjugend brigád ontja magából a sz*rt itt is túlnyomó részt.

2011. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"Ettől függetlenül a mandíner most is szoclib"


nem éppen, sőt az ide írogatók többsége is hirtelen felfedezte magában a jobboldalit, dacára annak, hogy a Fideszt is utálják...

2011. okt. 28. 20:10
 7/14 anonim ***** válasza:

ma 19:33


Rájöttél, hogy a politikai kommunikáció nem teljesen őszinte és egyenes műfaj? A hétszázát, te tényleg zseni vagy, nem vagy átlagos :)))))

2011. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elárulom ez hogyan működik. Jön a párt a választáson azt mondja, az előző kormány illegitim, szemét bolsevik/náci liberális, inkompetens, mindezt olyan hangerővel, hogy leszakad a fejed. Mellette még azt mondja, hogy hát ne haragudjanak kéremszépen önök elharácsolták az előző ciklusban az oktatásra, egészségügyre, szociális juttatásokra a pénzt FIZESSENEK TÖBBET X MILLIÁRDDAl. Arról már fogalmuk sincs, hogyan kéne bele kerülnie a költségvetésbe ennek a sokszáz vagy sokezer milliárd forintnak, de a tévé előtt ülő lipótvárosi nyárspolgár azt mondja. Hű bmeg igaza van gci, tényleg több pénz kéne oktatásba nem lennék ilyen hülye! Az előző kormány jól megszivatta a megszorításokkal, hát megszavazza a következőt. Persze azt senki nem mondta el neki, hogyha nincs gazdaságpolitikai, társadalom, és szociálpolitikai koncepció a szavak mögött, akkor azok a szavak bizony üresek. Ha elmondták volna neki megértené de eddig még nem volt olyan kormányzó párt ami programmal indult volna, csak jelszavak meg szlogenek voltak. Jön a következő párt, az emberünk boldog, hogy végre az ő érdekeit is képviseli valaki, hogy már a munkának böcsülete van. Innentől kezdve a kormánynak nem kell mondani, hogy kuss mondják a választói! Most ráadásul egyoldalúan kedvezményezve lett egy társadalmi réteg, akik biztos nem akarnak lemondani az egykulcsos adóról, ezért megmagyarázzák neked, hogyha ők fel lesznek tőkésítve, akkor neked milyen jó sorod lesz, mert adnak neked munkát! Ami persze nem igaz, de jól hangzik. Meg miért nem tanultál mint ő? Azt már kevésbé szereti emlegetni ő milyen családi körülmények közül jött, és ki fizette neki az oktatást..... Az emberek végső soron a saját vesztükbe rohannak, mert vagy nem gondolkodnak, vagy csak rövid távon. A fenntarthatóság meg így csak elméletben létezik.
2011. okt. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"hogyha nincs gazdaságpolitikai, társadalom, és szociálpolitikai koncepció a szavak mögött, akkor azok a szavak bizony üresek. ... eddig még nem volt olyan kormányzó párt ami programmal indult volna, csak jelszavak meg szlogenek voltak. "


Eddig az összes kormánynak volt gazdaság-, társadalom- és szociálpolitikai koncepciója. (A legsikertelenebbeknek több is. :)))


Ha te csak a jelszavakat látod, akkor a hiba a te készülékedben van. Pontosabban: válogatás nélkül elfogadod azt, amit eléd raknak a politikusok. Jelszavakat raknak eléd, és azt hiszed, hogy csak jelszavak vannak.


A magyar demokráciának egyébként az az egyik fő fogyatékossága sokak szerint, hogy a pártok nem árulhatják el és nem is árulják el a valós céljaikat, mert attól félnek, hogy azokkal nem lehet választást nyerni, a magyar választó igényli, hogy becsapják, és nem képes szembenézni a valósággal. Ez a félelem nem alaptalan.

2011. okt. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedve előző válaszoló, szerintem rendkívül rosszul látod a helyzetet. A Magyar társadalom nem igényli a hazugságot, ezt csak a politikai elit próbálja beléd plántálni. Eddig egyetlen párt se árulta el a kampányban a programját, de nem azért mert nem merte, hanem azért mert nem volt nekik programjuk. A legdurvább helyzet most van ilyen szempontból, spontán ötletelgetés megy, hogyan lehetne konszolidálni a költségvetést, egyik prognózis se állja meg a helyét amit a kormány szakemberei felállítanak.
2011. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!