Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mesterházy megerősíti: visszal...

Mesterházy megerősíti: visszalépésekkel segítenék a Fideszt na vélemény?

Figyelt kérdés

Ha a Fidesz bizonyítja, hogy "demokratikus" párt, akkor az MSZP esetleg visszalép a javára, ha így meg tudja akadályozni a Jobbik győzelmét egy választókerületben - erősítette meg az MSZP kormányfőjelöltje is.


ha ha ha na miből lesz a cserebogár...


mszp fidesz szavazók remélem hosszú "meleg" barátság elé néztek leomlanak a régi gyűlölködések és együtt kéz a kézbe léptek pártotokkal a liberalizmus útjára amin a végén Magyarország eltűnik a térképről :)

hajrá Magyarország! :)


2010. febr. 28. 22:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Még idejében leleplezték magukat! FIDESZMSZP....rohadt banda.
2010. márc. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Durván 1 hónap van a választásokig. Én egy percig sem kételkedtem, hogy ilyen trükkel fognak előjönni. Szépen egyesülnek, mert csak a név más, mint ahogy az összes parlamenti párt egy és ugyanaz. Ugyanazok voltak az elmúlt 8, 20, 60 évben. Mivel ismerem az oldalt, és az ide írogatókat, ezért nem fejtem ki bőven a véleményem a témáról, úgyis csak nekem ugrás lesz. Hamarosan úgyis mindenki rájön. És még mielőtt valaki a Jobbikra gondolna, nem, ők igen kis hal a vízben. Az már más kérdés, hogy igen esélyes a győzelmük.


A holokauszt tagadás felmerüléséhez. Sólyom Lászlót ugye tudjátok ki? Kun Béla unokája. Őhozzá hasonló emberekkel van teli a parlament, sőt sokkal rosszabbakkal.

2010. márc. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

szerintem is ugyan olyan egy pártrendszer van mint volt...


most itt a Jobbik és borul a jól bevált rendszer

2010. márc. 1. 01:58
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén én kifejezetten örülök az ilyen Meseházy Attila kijelentéséhez hasonlóknak. Kíváncsian várom, hogy karmolják össze egymást a Fidesz/MSZP szavazók akik eddig atom egymás ellen voltak hangolva... Megéljük még amikor OV és GYF szájon csókolják egymást ahogy a régi rendszerben szokás volt. xPPPP
2010. márc. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Számomra eddig tartott a fidesz támogatása, pedig lelkes voltam, de ezennel elmentem. Maradt a Jobbik. Lehet persze, hogy viktorkának én egymagam nem számítok, de ahol egy van, akad majd több is.
2010. márc. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%

Már megint csak ismételni tudom magam. Az mszp-nek pont ez volt ezzel a célja. A fidesz ellen fordítani a választókat. Nem tűnik fel, hogy ezek 8 éven keresztül hazudtak??? Mért pont most monanának igazat???

Hiába MSZP=Jobbik... nincs ezen mit magyarázni.

Nem lehettek olyan sötétek, hogy nem veszitek észre: a jobbikot az mszp pénzeli, és a ruszkik. mégis mit vártok tőlük?

Hitler is válság idején erősödött meg... úgy néz ki a történelem ismétli önmagát?

2010. márc. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"Az mszp-nek pont ez volt ezzel a célja. A fidesz ellen fordítani a választókat. Nem tűnik fel, hogy ezek 8 éven keresztül hazudtak??? Mért pont most monanának igazat??? "



A FIDESZ-nek erre mi (volt) a valasza? Meg nem lattam semmi olyat, hogy elhatarolna magat. Orulnek....a hasonlo a hasonlokat szereti.

2010. márc. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába MSZP=Jobbik... nincs ezen mit magyarázni."


Rohogteted magad.

2010. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

13:28

te meg mégjobban! :D:D:D:D:D

2010. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezen mit magyarázni. A jobbik ott erős, ahol még pár évvel ezelőtt az mszp volt a király... Ha ideológiailag nem is teljesen azonos a két párt, elég ha a választók nézetei egyeznek... Elég csak a környékünket nézni: főmszp-sek kétlábbal rúgják ki az mszp-s cédulagyűjtűket, helyettük odaadják a jobbiknak. Szép és jó lenne a jobbik ideológiája, ha nem az mszp-s pártemberek áramolnának be a jobbikba...
2010. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!