Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Vélemény az...

Jobbikosok! Vélemény az Arcvonal véleményéről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 23. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerek MNA-sokat, így konkrétan én nekem nincs gondom velük. Az elveiket mondjuk nem nagyon ismerem.
2011. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

a cikkről mi a véleményed?

ők elítélik a Jobbikot és a nemzeti rockot stb.

2011. júl. 23. 22:58
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Hmm, tehát el kéne hinnem, hogy vadidegenek véleményére vagy kíváncsi vadidegenek véleményéről.


Napi provokáció :)

2011. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

El kéne hinned. Ugyanis itt mindenki vadidegen. Nem rokonlátogatáson vagyunk.


"Napi provokáció :)"


A paranoia egy betegség...


Mond csak, miért provokatív az, ha egy Jobbikot elítélő (ráadásul kicsit "saját" táborból származó) cikket linkelek be?

2011. júl. 24. 02:47
 5/12 A kérdező kommentje:
Bár ez is egy vélemény, hogy nem válaszolsz, provokációt kiáltasz...
2011. júl. 24. 02:48
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Én is a Jobbik elveit vallom, mégsem nézem őket semmibe. Sehol sem látom például a gázkamrákat. Nem látom a vasfüggönyt, sem a felrobbantott tv székházakat. Nem közvetítette a Hír tv az előző kormányok politikusainak kivégzését. Nem látom, hogy egyetlen multi is kitakarodott volna az országból és a hazai termék is eladható lenne. És még a bankok is állnak a helyükön.


A Jobbik csak beszél, de semmi sem történik.

2011. júl. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én aztán nem vagyok Jobbikos, de ilyet soha nem mondtak, hogy gázkamrákat fognak állítani, ha bekerülnek a parlamentbe...

ez nettó hülyeség

most hülyéskedsz, vagy tényleg ezt gondolod?

2011. júl. 24. 05:56
 8/12 anonim ***** válasza:

Én a jobbikra szavaztam, de már akkor éreztem, hogy valami nem 100. Többet nem megyek szavazni, mert fölnyílt a szemem. A cikket elolvasva, és megnézve az oldalt azt kell mondanom, hogy igazuk van. Ne szövetkezzenek senkivel.

Ahogy mondták itt előzőleg a Jobbik nem csinál semmit. Szájkarate. Lehet azzal jönni, hogy mert 2/3, de akkor mire vár a jobbik odabent? Majd leteleik a 4 év, akkor újra indulnak, lehet akkor is 3.ként érnek célba, aztán megint várnak. A jobbik még esőben is, este, asszem Pécsen szajkózta, hogy izrael fölvásárol minket, ez ellen azonnal tenni kell valamit, a megoldás a jobbik. Most benn vannak, ennyi. Már nem vásárolnak föl minket? Már elmúlt a veszély? Azt is mondták, hogy izraeli katonák voltak itt, hol vannak a fényképek, hol vannak a videók? Már elmentek? Mondjuk ki, a jobbik is lefeküdt, és a nagyok játékszabályai szerint játszanak, amelyek azon alapulnak, hogy mindig a nagyok nyernek. A jobbik nem a nép érdeke szerint cselekszik.

2011. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ezt kihagytam. Nekik nem a nemzeti rockzenével van bajuk, hanem az emberekkel. Nagyon sok emberben nincs meg a tartás. Bár én sosem voltam ilyen koncerten, de ismerősömtől hallottam már, együttest nem tudnék mondani, az biztos, hogy nem a Kárpátia volt, de a sör megy ezerrel, egyre több a részeg, hányás. Persze vannak normális emberek is köztük, de a színvonal egyre rosszab. Nekik ezzel van bajuk, az ilyen emberek ne nevezzék magukat nemzeti érzelműnek. A nemzeti szó minden országban, minden népnél valamiféle értékrendet mutat, az egész nép fölé magasodó dolgot, amit követni lehet, ha a nemzeti szó önmagában valamiféle elkorcsosult, bemocskolt jelentéstartalommal bírna, akkor az adott nép is olyna lenne. A nemzeti szó nagyságot, tisztaságot, követendő dolgokat jellemez. Lehet rosszul fogalmaztam, de remélem a lényege átjött. Az ilyen koncertek színvonala nem éppen ilyen.
2011. júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A zenével is bajuk van, mert néger eredetű...

ők is agyhalottak egyébként.

De ez magánvélemény.

2011. júl. 25. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!