Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tegnap óta a Lágymányosi híd...

Tegnap óta a Lágymányosi híd átnevezve Rákóczi hídnak? Mire jó ez? Vélemény?

Figyelt kérdés
Utcaneveket változtatnak meg-gondolom nem kis pénzekért, ma, amikor olyan sz@rban van az ország. Ez olyan fontos??
2011. aug. 3. 05:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Igen,hisz láthatod ,ez olyan fontos ,egyeseknek.
2011. aug. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
pénze az országnak csak arra van, hogy az újra táblázást és nyomtatást fizesse. De semmi másra
2011. aug. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Talán arra gondolnak /tisztelt leköpni való/ politikusaink, hogy ilyen nagy döntések véghezvitelével el lehet terelni az elkeseredett Magyar Nép figyelmét a fontosabb dolgokról. Meg talán, hogy lássuk nem tétlenkednek.
2011. aug. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Személy szerint, én iszonyatos nagy blődségnek tartom az átnevezéseket. Különösen kiakasztott Ferihegy Liszt Ferenc Repülőtérre való átkeresztelés. Értem én, hogy Viktorka így próbálja "magyarosítani" az országot, na de miért pont egy zeneművészről nevez el egy repülőteret?!

Nagyobb utcáink, tereink neveinek megváltoztatása szerintem a turistákat is összezavarhatja...

2011. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy valamelyik bennfentesnek nyomdája van és azt akarja fellendíteni? Már erre is gondoltam. A Ferenc krt. már Corvin negyed. A Ferihegy Liszt Ferenc tér. Lehet, hogy azért, mert elég a "Ferikből"?
2011. aug. 3. 08:19
 6/15 doboszoli ***** válasza:
55%
Legalább ebben maradandót alkotnak.)
2011. aug. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
A Corvin-negyed az egyedüli, amit nem a kormány indított, azt a beruházó kérte, aki az épületkomplexumot építette, és ki is fizette az átnevezés költségeit. Volt róla cikk a neten nemrég.
2011. aug. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
A történelem könyvbe akarnak ezek bekerülni.
2011. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
be is fognak kerülni, majd a 40 év múlva lévő töri könyvekben benne lesznek hogy mekkroa hazűrulók voltak, és msot szószerint értem a kifejezést
2011. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Látszat intézkedések.
2011. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!