Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jó hogy a lágymányosi...

Miért jó hogy a lágymányosi híd rákóczi lett?

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért hogy mire pont megtanultam vidéki létemre a hidak nevét Pesten most kezdhessem újra! :(

F@sz kivan a sok névváltással. Én magyar létemre nem tudom követni mi mire lett átnevezve. akkor egy külföldi? Vagy ezért valaki fizetést kap?? Ez ám a teljesítmény!!! Átnevezni..

2011. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
miért a moszkva tér jobb volt pl? ez nem Oroszország bazz hanem Magyarország.
2011. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart a Moszkva tér sem .Egy város a sok közül,van rengeteg külföldi város nevű utca Bp-en, had ne soroljam... De a Lágymányosi miért zavart bárkit is ,nem értem, meg a Ferihegy azt is felesleges volt átnevezni! Új hidat építsenek inkább ne átnevezzenek egy már megszokottat.
2011. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Jogos...


De az pénzbe kerülne meg munka lenne.. tudod egyszerűbb átnevezni.

Engem se zavart a Moszkva tér. az volt a neve és megszokta mindenki. Miért téged zavarna ha Oroszországba meg egy Magyar tér lenne? Úgy bírom az ilyen antikomcsikat. A convers meg a heinekkent is beiltanák mert piros 5 ágú csillag a jelképe. Méhg a mikulást is szerintem mer az i piros. Ó ember... verjem bele ebbe a tetves Magyarországba. Én már antiszociális lettem ettől a sok birka begyepesedett maradi szűklátókörű embertől.

2011. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

"miért a moszkva tér jobb volt pl?"


Jobb. Ha egyszer kormányra kerülök első dolgom lesz visszanevezni.

2011. okt. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert a Dugovics Titusz térből meg Korona tér lett. Az miért jó?

Szerintem azt hiszik, hogy ez Budapest legégetőbb problémái között van

2011. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

akkor most visszakérdezek:


Hol van még egy olyan ország ahol van ilyen utca cím hogy: Budapest tér?

na ha erre válaszoltok megeszem a kalapomat.

2011. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Argentínában ,Buenos Airesben ,ha nem is tér ,de van egy Budapest utca ,pont a Bukarest utca mellett :)
2011. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy a moszkva tér zavarta őket, de a 40-50 éves orosz kocsik, amik naponta égnek ki, arra bizony magasról tesznek!
2011. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!