Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem undorító, hogy a kormány...

Nem undorító, hogy a kormány miként kivételezik a Nemzeti Közszolgálati Egyetemmel? Mi az hogy egyes egyetemek azért nem indíthatnak bizonyos képzéseket, mert nem felelnek meg az akkreditáció feltételeinek, ellenben az NKE-nek nem kell megfelelnie.

Figyelt kérdés
[link]
2015. jún. 10. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Úristen!!!!!

Most mi lesz!!!!!!!??????

2015. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a Fidesz így folytatja, pár év múlva a valaha magas színvonalú oktatásból semmi sem marad, csak egy korrupt, idióták által vezetett NKE. Nem tudom, hogyan de valahogy el kéne őket távolítani a hatalomból, amíg nem késő. Nekem nehezemre esik kivárni a 2018 -as választást.
2015. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hidd el, nekünk sem tetszik ez a dolog itt az NKE-n. És minél több kar költözik ide, annál több és feleslegesebb dolgot kell megtanulnunk év közben, annál többször leszünk reggel 8-tól este fél 6-ig órákra kötelezve stb... És lehet, hogy ez a KTK-n nem akkora gond (amit kétlek), mert az civil, de a HHK és az RTK csak nyeli a cuccot, mert kötelező az óralátogatás, és nem csak az egyetem felé kell komoly teljesítményt tudni mutatni.


Mindent összevetve ez az NKE dolog senkinek sem jó, maximum az államnak...

2015. jún. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!