Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, szélsőjobboldaliak...

Jobbikosok, szélsőjobboldaliak, mi a problémátok a jobbikkal?

Figyelt kérdés
Sok jobboldali embertől már hallottam, hogy szerintük a jobbik már nem a régi, hogy csalódniuk kellett benne. Miért? Egy jobboldali ember miért csalódik egy jobboldali pártban, ami még hatalomra sem került?
2015. jún. 2. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Talán ráébredtek, hogy semmit nem tudnának megvalósítani a programjukból.
2015. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

"Talán ráébredtek, hogy semmit nem tudnának megvalósítani a programjukból."


Jah, mert a fidesz abból dolgozik, csak szarul :\

2015. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
hogy honnan veszik az ilyen elsőfélék az ekkora hülyeségeket azt nem tudom. ha már lettek volna kormányon fikázhatóak lennének, deígy senki sincs joga ezt meg azt mondani. Én adok nekik esélyt. Ami a nemzetnek magyar embernek érdeke azt kell tenni. hajrá jobbik!
2015. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam jobbikos, de egy közeli ismerősömről tudok nyilatkozni: ő több területen is "csalódott", míg aztán az egyik miatt betelt a pohár, így a közelmúltban elfordult a párttól. (Meg volt olyan terület is, amelyen neki változott meg a gondolkodásmódja.)

A támogatók csalódásához nem kell okvetlenül hatalomra kerülnie az adott szervezetnek, tehát nem csak kormányintézkedések adhatnak okot csalódásra, hanem bármilyen ügyhöz/dologhoz való hozzáállás is.

2015. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!