Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Komoly bajban vannak a Tv-s...

Komoly bajban vannak a Tv-s híradók?

Figyelt kérdés
Már nincs annyi műsoridejük amennyi elég lenne a korrupciós ügyek beolvasására! Ez az apróság nem zavarja az MSZP szimpatizánsokat?
2010. febr. 26. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem.Csak azt hiányolom,hogy a Fideszesek korrupcióról nem beszélnek,.Pedig elég sok önkormányzatnál lenne miről beszélni.Pl.a mi városunkban is.
2010. febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ez hogy jön az MSZP-hez, amúgy a csapból is korrupciós hírek folynak, nem tudom melyik tv-t nézed de ha a nem a jobbik tv-t bámulnád, nem tennél fel ilyen agymosot kérdést.
2010. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Döbbenetes erkölcsi válság, züllés, rohadás jele ez. De van egy rossz hírem: Nem csak az MSZP ilyen. Nem is értem ezt a naiv várakozást, ami a FIDESZ-kormányzást övezi ezen a téren. Miből gondolja bárki, hogy ők jobbak, különbek? Bemutatkoztak ők is a kormányzásuk alatt a hasonló ügyeikkel, bár talán akkor valamivel kisebb volt a nagyságrend, de hát ezt szerintem most majd bőven behozzák.
2010. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kevesebb idejük is volt.
2010. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tuti h Jobbikos tv lesz belőle.
2010. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!