Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai bajban lesz?

Bajnai bajban lesz?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 21. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lesz bajban.Hidd el ha elég pénzed van embert is ölhetsz büntetlenül.Ezeknek meg már egy egész országot is szabadon lehet szétlopkodni nincs az az isten ,hogy valaki megállítja őket.


Szóval sajnos a válasz:NEM!

2010. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem

sajnos :(

2010. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Már bajban van. Remélemmeg is döglik, de hogy nem ússza meg szárazon ez a bagázs amit tettek az emberekkel, az hétszentség!!
2010. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jobbikos vagyok, de megvallom, hogy sajnálom kicsit Bajnai-t.

Nem ő akart elnök lenni, és nem is ő vezényel, hanem maga a párt hátulról. Mégis ő kapja a támadásokat.


Gyurcsány hogy kapta a dolgokat azt megértem, hisz volt jópár genya önző beszólása és lerít róla, h mennyire szarik bele mindenkibe, de a bajnai szerintem nem tehet erről, hogy neki kell vinnie a zászlót elől. kicsit medgyesi jut eszembe róla.

2010. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem lesz.


egyrészről már vizsgálták egy párszor az egészet és nem sikerült semmi törvényellenest találniuk. (ami esetleg az, abban bőgázzal benne vannak a bíróságok is, úgyhogy erről ennyit)

másrészről, ha nekiugranak, akkor nem fogják tudni kihagyni a Raiffeisen bankot sem (erről miért nem szólnak vajon a hírek), annak meg szerintem nem mernek nekiugrani.


a hírről magáról:


"Szeretné úgy időzíteni a bemutatót, hogy a választásokra már minél többen láthassák a filmet."


innentől kezdve meg kétséges (a fickót ismerve egyébként is), hogy mennyire korrekt a dolog és mennyire kampány...


egyébként szoktam nézni a fickót a tévében, nekem személy szerint az a bajom vele, hogy noha mond igaz, helyes dolgokat is, ezeket nem bíja nem megspékelni csúsztatással és demagógiával. Meg van olyan is, amikor teljesen hülyeséget beszél...

2010. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A miniszterelnöksége teljesen más ügy.

Ott is lenne mit keresgetni, de a libás buli sokkal gusztustalanabb.

Mikor már tudta hogy nem képes fizetni a cége a libáért, még hosszú hónapokig hazudozott csak hogy a cégét ne érje veszteség, sőt haszonnal zárjon. A tenyésztőket hitegette és tudta hogy hány ember lehet nincstelen miatta. 7 ember ölte meg magát miatta, olyan emberek akiknek a becsülete nem viselte el, hogy tatoznak, hogy szégyen lett volna másra hagyatkozni és hazudozni, ahogy azt Bajnai tette. Egy mocsok, akiben a gátlásnak a szikrája nincs meg.

Annyira egyszerű az eset. Ha tudta hogy nem tud fizetni és ezt nem közölte akkor felelős.

Bizonyítva van hogy tudta, és hónapokig hazudozott csak hogy a Wallis érdekei okán kicsalhassa a tenyésztők pénzét.


30 év börtön.

2010. jan. 21. 13:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy bajban lesz, mert nem tudja majd eldönteni, hogy Majorkán vagy Kubába heverje ki a miniszterelnökség "fáradalmait".
2010. jan. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet politikailag legálisan ölni pl. háborúban.
2011. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!