Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort miért nem...

Orbán Viktort miért nem veszik komolyan az Európai Unióban?

Figyelt kérdés
Megnéztem a strasbourgi vitát, és szerintem Orbán kulturált volt, és pár kisebb dologtól eltekintve nem is mondott hülyeséget, ennek ellenére ahogy láttam csak támadták, utána pedig a fejüket rázva, nevettek rajta, mint valami gyengeelméjűn.

2015. máj. 26. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
42%
Mert "magyar", legalábbis ott annak tartják.
2015. máj. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert ő az aki nem hajtja bele a fejét az igába, hanem mindig keres valami járatlan de az eddigi taposómalomnál jobb utat, amivel ki tud törni az elmúlt 70 év kilátástalanságából. Mert ami eddig volt, arról tudjuk hová vezetett. Az inflációt csak most sikerült megállítani és az ország értékelése is csak mostantól javul, még ha lassan is.

Kimászni valamiből, általában lassan lehet, viszont mindent meg kell ragadni hozzá, hogy sikerüljön. Ilyenkor nem szabad szem előtt tartani, hogy mit várnak el, be kéne tartani a szokásokat, de ha azzal inkább foglalkozunk, hogy mik az elvárások, akkor az elvárásokkal mederbe szorítanak, mint eddig az elején az oroszok, aztán az EU elvárások tették.


Azt meg nem szabad komolyan venni ha az Unió egyik politikusa, aki régi "haver", netán megpaskolja viccesen néha valamelyik kollégáját. Ennyi még akár bele fér akár ellenérdekeltségű, de egyébként "haverok" között is.


Persze lehet vizsgálgatni mit is jelenthet ez.

Ha csak vele csinálja, akkor lehet, hogy tényleg róla szól a dolog, viszont ha mással is megteszi, akkor a renitenskedő lehet kicsit széllel bélelt. Tudjuk, nem egy politikust megpaskol az Uniós tisztségviselő hasonló haverkodással. Tehát ez nem a megtréfált emberről szól, hanem azt jellemzi aki ezt csinálja többekkel.

2015. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!