Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktort miért nem...

Orbán Viktort miért nem veszik komolyan az Európai Unióban?

Figyelt kérdés
Megnéztem a strasbourgi vitát, és szerintem Orbán kulturált volt, és pár kisebb dologtól eltekintve nem is mondott hülyeséget, ennek ellenére ahogy láttam csak támadták, utána pedig a fejüket rázva, nevettek rajta, mint valami gyengeelméjűn.

2015. máj. 26. 16:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%

Nézz utána európai értékeknek.

Esetleg érdemes lenne feliratozva is megnézned, ha nem érted az idegen nyelveket.

Cohn Bandit hihetetlenül jól képes támadni a mi kiválasztott vezetőnket, ha egyetlen dolgot nézel meg, az ő véleményén mindenképp gondolkodj el.

youtube a barátod.

2015. máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Mert Orbánt egyszerűen nem lehet komolyan venni. Két lábbal tiporja az európai értékeket, és hazudik mint a vízfolyás.
2015. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__688..


A 18-as válaszolót olvassátok...

Agymosott a szerecsétlen :D

Úgy tekint a DIKTÁTOR-ra, mint megváltó messiásra xD

2015. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Itthon sem veszik mar komolyan, nemhogy Europaban... Hazudik mint a vizfolyas, igazi ketkulacsos sz*rhazi.
2015. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem Cohn Bendit-et. Tud beszélni.
2015. máj. 26. 16:53
 6/12 Komplikato ***** válasza:
83%

"Megnéztem a strasbourgi vitát, és szerintem Orbán kulturált volt, és pár kisebb dologtól eltekintve nem is mondott hülyeséget, ..."


Aha, akkor én csak egy manipulált verziót láthattam belőle, mert ott meg nem.


Kedves kérdező mennyire lehet komolyan venni valakit aki saját magát egy komplett országgal érzi azonosnak, nem nem mint vezető? És aki állandóan zsebre dugott kézzel mutatkozik?

2015. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
kis-putyint ki veszi komolyan?
2015. máj. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Miért, hol van az a hely ahol komolyan veszik?
2015. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

A parlamentből kibányászom, mint dedós kölyök a fikát, és beállítom közmunkára, hadd gürcöljön ő is alamizsnáért 3 hónapon át, és meglátjuk, ezidő alatt mennyire lesz kultúrált...

Egy KULTÚRÁLT miniszterelnöknek NEM ILLIK ZSEBRE BAXSZOTT KÉZZEL MUTATKOZNI ÉS KÖNYÖKÖLNI!!!

2015. máj. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Legbefolyásosabb és legrosszabb indulatú sajtó orgánumok is baloldali kötődésűek.
2015. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!