Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a fokozodo...

Mi a velemenyetek a fokozodo bevandorlodasrol és arrol hogy az EU haggya ezt?

Figyelt kérdés
Én eddig szerettem orbant és szerintem jo vezeto de ebbe most igazat adok neki nekunk nem kel kulfoldi ide hogy elvegye a magyarságot és az europaiságot.. magyarországba szeretnék magyar lenni és nem egy bevandorlos haza!

2015. máj. 25. 22:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hátnem is tudom. Adna valaki valamilyen forrást, amiből az derül ki, hogy akik a háború elől menekülnek, azok haza is fognak térni ha béke lesz? Mert így oké a menedéknyújtás. Ha nem mennek haza, akkor nem.

Továbbá nem minden menekültre vagy bevándorlóra értem, hogy totál satu mindenhez, de kéne egy grafikon nekem az iskolázottságukról, és a szakképzettségükről. Persze összetépett papírok utána nem is tudom, hogy mire gondoljak. Egyébként ha a célországaik nem fogadják be őket, akkor hová kerülnek?

Beszélgettem elég sok menekülttel a debreceni tábor környékéről (már akik tudtak angolul valamennyire), és ott a médiával ellentétben elég sokan mondták, hogyha nyugaton nem tudnak letelepedni, akkor visszajönnek ide, és itt akarnak maradni.

2015. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Napi 400-450 menekült érkezik kb, az országba. Ez közel 200 ezer ember egy évben. Még ha 60 %-uk tovább is megy, közel 70-80 ezer itt marad. Egy részük gazdasági, más részük politikai menekült. Jönnek Afganisztánból, Szíriából, Nigériából (Nyugat-Afrika leggazdagabb országa - jó, ott a Boko Haram, de csak az ország északi részein, tehát ott is találhatnának maguknak békésebb helyet.)

Az érkezők nagy többsége iszlám, ez felvet bizoyos biztonsági kérdéseket. Az innen továbbmenni akarókat leszedik a vonatról, buszról, stb. Még osztrák rendőrök is átjönnek ebben "nekünk segíteni".

Akkor most mit válaszoljak?

2015. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Be kell fogadnunk azokat, akiknek az életük veszélybe került..."

De miért került az életük veszélybe? Mert Amerika mindenütt megkavarta a k@kit.

Afganisztán, Irak, "arab tavasz".Most éppen Asszadot szeretné Szíriában "bármi áron" megbuktatni. Erre képeztek ki embereket Jordániában. Lám most ők az Iszlám Állam kemény magja. Szíriát semmi módon nem támogatják, sőt miden módon korlátozzák. Az sem számít, hogy lassan az egész országot elfoglalja az IÁ.

Szerintem azt kéne felvetni, hogy ezekből az országokból minden menekültet fogadjon be az USA.

2015. jún. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!