Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a velemenyetek a fokozodo...

Mi a velemenyetek a fokozodo bevandorlodasrol és arrol hogy az EU haggya ezt?

Figyelt kérdés
Én eddig szerettem orbant és szerintem jo vezeto de ebbe most igazat adok neki nekunk nem kel kulfoldi ide hogy elvegye a magyarságot és az europaiságot.. magyarországba szeretnék magyar lenni és nem egy bevandorlos haza!

2015. máj. 25. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erősen ellenzem.
2015. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Azt gondolom hogy a te szellemi szinvonaladhoz sajnos tul komplex ez a tema.
2015. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Szívesen felsorolnám a töménytelen számú helyesírási hibát, de neked már az is kár. Az EU pedig egyre kevésbé hagyja elharapódzni a bevándorlást hála istennek.
2015. máj. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Épp tegnap néztem az EURES-en, most is van több tízezer szabad állás meghirdetve az unióban. Valakivel be kell tölteni ezeket is..


Egyelőre úgy néz ki, hogy szép lassan megpróbálnak valamit kezdeni a fokozódó bevándorlással. Sajnos nem a középkorban vagyunk, hogy a Földközi-tengerbe lőjük őket és problem solved :D

2015. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Szégyen, hogy létrejöhetett ilyesmi mint az EU.
2015. máj. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, több tízezer állás, több tízezer képzetlennek? Ne röhögtessetek már!
2015. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szogezzunk le valamit, mert oriasi zavar van a fejekben, konkretan azert mert Vityka is hazudozik kemenyen:


Az EU NEM TAMOGATJA A BEVANDORLAST. A menekultek ugyanis nem bevandorlok.

2015. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

EAz a véleményem, hogy ez egy mesterséges hiszti az arra érzékenyeknek.


Magyarországon nagyon sokan belépnek az EU-ba. Ez tény. Az is tény viszont, hogy a belépők csupán csekély hányada marad itt. EZeknek az embereknek nem Magyarország, hanem Németország, Anglia és Franciaország a célországuk.


Szóval ez a kérdés minket annyira nem érint.


Egyébként a kivándorló magyarok, uigyanilyen problémát okoznak ugyanezeknek az országoknak. Ja, tévedés ne essék, attól, hogy ők eu-s állampolgárok, ugyanúgy gazdasági bevándorlók. Ha ezek az emberek nem kapnának kint állást, lenne közel félmillió munkanélkülink.

2015. máj. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy a szír/iraki menekültek jöhetnek. Aki a halál elől menekül annak a befogadását én támogatom. A koszovóiak viszont maradjanak a s*ggükön.
2015. máj. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ja, több tízezer állás, több tízezer képzetlennek?"

Azért pl a Földközi-tengeren érkező menekültek nem kis lóvét fizetnek, hogy áthozzák őket, azt meg valamiből össze kell szedni. Biztos az, hogy minden menekült írástudatlan,szakképzetlen senkiházi?


( amúgy nem védeni akarok őket )

2015. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!