Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sok ember miért élteti Adolf...

Sok ember miért élteti Adolf Hitlert?

Figyelt kérdés

Neki köszönhetjük azt,ami ma Európában van.

A multikulturalizmusra gondolok. Európa férfi lakosságának a felét kiirtotta Sztálinnal karöltve,képtelenség lett volna fenntartani a születési/halálozási arányt,muszáj volt kinyitni a kapukat a más földrészekről érkezők felé.

Erre rengetegen éltetik itt Magyarországon .. Miért ?


2015. máj. 25. 21:21
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
68%
Én nem tudom ki, élteti, de én a mai napig, ha meghallom a nevét, vigyázba állok, kicsapom a karom előre, és a sarkaim összeverem.
2015. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
60%

Hitler már a 30-as években sokaknak szimpatikus volt Magyarországon, azért, mert az átlagember csak annyit látott belőle, hogy hozzásegítette Magyarországot a határmódosításokhoz.


A multikultis marhaság elkerülhető lett volna, csak az európaiak már akkoriban is csesztek gyereket szülni.

Lehetett volna maradni a sima vendégmunkás programnál, tehát, nem lettek volna betelepítve idegenek véglegesen csak dolgoztak volna X évig.

2015. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

1-es


ügyes vagy,arra vigyázz,hogy fel ne borulj...

remélem érted az iróniát.

2015. máj. 25. 21:27
 4/28 anonim ***** válasza:
82%
Igazából azt se tudhatod, hogy a világ létezett-e egyáltalán 50 évvel ezelőtt, vagy a mátrix foglya vagy-e... Honnan tudod, mit "köszönhetsz" Hitlernek?
2015. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem éltetik úgy általában.

De persze vannak és mindig is lesznek szélsőséges csoportok.

Azt el kell ismerni, hogy valamiben nagyon jó volt. Persze a tehetségét nem jóra használta.

Engem pl. nagyon lekötnek a beszédei, pedig egyáltalán nem értek vele egyet, de nagyon nagy tehetsége volt ahhoz, hogy egy tömeget lekössön és manipuláljon.

2015. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%

hitler egyszerre volt zseni és idióta, ezzel csak annyi a gond hogy kicsit volt zseni és nagyon idióta.

Őszintén remélem soha többé nem kerül hatalomra olyan ember mint ő volt.

2015. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2015. máj. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a pákónak nem csak a bőre sötét :)
2015. máj. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
2 hete láttam a régiség piacon az arcképét bekeretezve árulták egy ezresért.
2015. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"2 hete láttam a régiség piacon az arcképét bekeretezve árulták egy ezresért."


Pákó képét?

2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!