Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hajfestékgyártó céget beperelh...

Hajfestékgyártó céget beperelhetek, mert ilyen eredmény lett?

Figyelt kérdés

A férjemnek különleges ízlése van, így jobban szereti, ha van ott szőr.


Rendben is van, de feltűnt pár ősz szőrszál, ami eléggé kiborított.

Találtam itthon szőke hajfestéket, így hát, befestettem.

Az eredmény borzalmas lett, szőke helyett narancssárgás lett, szörnyű.


A hajfesték dobozára , papírjára nem volt ráírva, hogy nem használhatom ilyen helyen.


Beperelhetem a festékgyártót?



2015. máj. 25. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10-es! haha! De jó! :D :D
2015. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Andizsuzsi ***** válasza:

Ez egy annyira fals kérdés!


Nincs nő - főleg olyan korú,akinek már őszül a fanszőrzete -, aki a szeméremtájékra hajfestéket ken. Ha mégis, hát megérdemli, hogy narancssárga legyen.

Amúgy abból is látszik, hogy unatkozó tini szórakozik, hogy annak a korosztálynak, akinek őszül a szeméremtájéka, egyáltalán nem különleges az, hogy szőrzet van. Ez csak az utóbbi 10-15 évben lett divat, addig teljesen természetes volt.

2015. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A hajfesték a hajon is narancssárga lenne, mivel rá van írva mennyit világosít, sötét szőrből és hajból sem csinál szőkét. Ezért nem a hajfesték a hibás.
2015. máj. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!