Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezmiez? Olvasd végig. érdekes.

Ezmiez? Olvasd végig. érdekes.

Figyelt kérdés

[link]


később aki gárdista, annak külön jogai lesznek? mint régen aki belépett az MSZMPbe? csak a gárdistáknak több?


2010. febr. 25. 21:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Ez micsoda baromság... van valami papírja, ami feljogosítja az ingyen útra, nem tudom mi, van többféle, ehhez kéne egy szakértő, aki ezekkel foglalkozik. Mi köze ehhez a gárdista ruhának? Ha én pl. a vasáru boltban vásárolt kalapáccsal, meg fűrésszel szállok fel, akkor pedig úristen, darabolós gyilkos van a villamoson? Mert ez kb. olyan.

Azt meg ne mondja senki, hog az a fecni a linkben valódi, az Ablak-Zsiráfból kitépett könyvlap is hitelesebb lett volna, mint ez a nagy műgonddal összevágott igazolvány féleség.

2010. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég szomorú, hogy egyesekben ilyen félelmet kelt nem?
2010. febr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

ha majd minden 2. gárdista bliccel meg kötekedik, stb, akkor lehet általánosítani.


mellesleg honnan tudta, hogy gárdista? lehet, hogy hasonló egyenruha volt. de ha igazi gárdista volt, akkor is személy és nem az egész gárdát minősíti.

2010. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%

Majdnem minden második ember bliccel. Majdnem minden második gárdista bliccel.

Akkor most majdnem minden második ember gárdista, vagy majdnem minden második gárdista ember?


Úristennáczikénfélek!!!!

2010. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

"Majdnem minden második ember bliccel. Majdnem minden második gárdista bliccel.

Akkor most majdnem minden második ember gárdista, vagy majdnem minden második gárdista ember?

Úristennáczikénfélek!!!!"


Ja, és majdnem minden második ember nyomtat ilyen minden jogalapot nélkülöző, hangzatos engedetlenségi jelszavakkal teletűzdelt (újabb) szélsőjobbos hülyeséget?


Mert itt a papíron van a lényeg: írják maguknak az ilyen vackokat, és vannak olyan ostobák, hogy el is hiszik. Holnap már lesz ilyen bankkártya is? Engedetlenségből nem fizetek a sörért. Ellenállok.


Ők a forradalmárok, akik küzdenek az elnyomókkal, ők a heliocentrikus világkép követői, akiket a nagy eszük miatt üldöz az inkvizíció, ők a szakadár bölcsek, a jövő megmentői.

És mindez hogyan nyilvánul meg?

Hogy bliccelnek a BKV-én.

Ez ám az engedetlenség, a kiállás, a virtus.

Pfff...

2010. febr. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
"később aki gárdista, annak külön jogai lesznek? mint régen aki belépett az MSZMPbe? csak a gárdistáknak több?" Hm. Felháborító! Teljesen igazad van! Méghogy gárdistaként legyen szabad lógni a BKV-n! Hogy ez ne eshessen meg, én szeretnék egy kérelmet eljuttatni a kormányhoz, hogy minden gárdistának adjanak egy felső kategóriás luxusautót és fizessék az üzemanyagot is nekik, mint a parlamentbe bejáró embereknek. Nem jobban, csak annyira. Hisz az senkinek nem szúr szemet, hogy a mi adónkból milyen autókkal járnak az mszpések például, de hogy egy (tuti gárdista) spóroljon 250 forintot az igen! Nem mondom, hogy helyes ez a viselkedés, de vegyük már észre a szemünkben a gerendát is!
2010. febr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!