Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudom kevesen vagyunk már, de...

Tudom kevesen vagyunk már, de én az SZDSZ-re fogom leadni a voksom. Vélemény?

Figyelt kérdés

..nem tecik ez nekm, hogy a szélsőséges, újfasista jobbik ennyire megersödött, szerintem ha bekerülnek a parlamenbe, azzal nagyon rosszul járnánk, mit gondotok erről?

Szerintem az nevet, aki utojára nevet, és még jöhetnek meglepetések, pl, hogy akár még az szdsz, is bejut a parlamentbe megelőzve a jobbikót.

vélemény?


2010. febr. 25. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
18%

szerintem most a jobbikosok nagyon le fognak oltani. igen ilyen a mentalitásuk. aki nincs velük az ellenük van. ezért nem kell h bejussanak.

persze az szdsz se való oda...

2010. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

persze, ismerem a mentalitásukt, neonáci egy banda!

nagyon remélem, hogy nem jutnak be! :)

Nem volt elég tatárszentgyörgy? Kisléta?...

2010. febr. 25. 19:48
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

helyesírás fail

LOPSTOP!

2010. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Jajj de gyökér vagy kérdező...

Nem tudom most szánjalak vagy nevessek rajtad.

Nagyon nem vagy képben és semmit nem tudsz arról ami kint folyik nap mint nap az utcákon.

2010. febr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha valami társadalom és nemzet ellenes ultraliberális vagy, akkor csak rajta szavazz bátran az SZDSZ re.

Ne zavarjon az a tény, hogy semmit nem tudnak felmutatni a 20 éves működésük alatt, csak hogy kataszrofális helyzetbe hozott mindent amihez köze volt. Hogy a jövedelem újraelosztást olyan eldeformált helyzetbe hozta a hazai vállalkozások és a nagytőke tekintetébe! Hogy mind az emberek egy jelentős része mind maga a költségvetés ki van takarítva anyagilag.


De tudod, mivel én képes vagyok józanul és a mechanikus logika tiszta és demagógia mentes eszközeivel játszani, mint Jobbikos, Csak csináld!!!

Hiszen az szadesz esélytelen, és így legalább a maszopot is azzá teszed, te és a támogatásomat bíró követőid is!


Taps, taps, taps, taps.

2010. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Kovács Pistike vagy?

[link]

2010. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

haha, számítottam a leugatásokra

asszem megyk is inen

2010. febr. 25. 20:01
 8/16 anonim ***** válasza:
Ne menj el. Légyszíves állj ki az igazadért, és vitasd meg ezt a témát a jobbikosokkal. Ez így fair. /egy jobbikos/
2010. febr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
gratulálok
2010. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ha valami társadalom és nemzet ellenes ultraliberális vagy, akkor csak rajta szavazz bátran a _Fidesz_-re.

Ne zavarjon az a tény, hogy semmit nem tudnak felmutatni a 20 éves működésük alatt...

2010. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!