Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Magyar Gárda a Holokau...

Vajon a Magyar Gárda a Holokauszt áldozatiért megemlékezésen is részt venne?

Figyelt kérdés

[link]


Nem provokálni akarok nem lázadni akarok a Magyar Gárda ellen és legfőkkép NEM A KOMUNIZMUS ÁLDOZATAIT AKAROM HÁBORGATNI

hanem az igazságot akarom ahogy a Jobbik is ezért támogatom őket az igazsághoz való ragaszkodásuk miatt!


Ne azt nézzük hogy náci gyilkosok, zsidó áldozatok, kommunista gyilkosok, magyar áldozatok!


Hanem azt hogy EMBEREK MIND!

Sőt a holokauszt áldozatai között is volt sok magyar állampolgár mellette zsidó vagy izraelita vallású ember!


Ha részt vett valaha is a Magyar Gárda bármilyen holokauszt megemlékezésen akkor tiszta szívből magyar becsülettel elnézést kérek mindenkitől és főleg a Magyar Gárdától!

De ha nem vett részt akkor a Magyar Grárda nem a magyarokért van hanem csak a kommunisták ellen!!!!!

Nem a szélsőségek ellen van hanem kizárólag a baloldal ellen!


Ez pedig semmi képpen nem Demokratikus!


-Egy magyar állampolgár-


2010. febr. 25. 11:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

ma 14:03:


"Csak most pont a gárdát vettem elő és a gárdát kérdeztem hogy miért nem foglalkozik a holokauszttal "

"igen erre mondják, hogy diszkrimináció. ők most csak a kommunizmust vették elő, ennyi."


Nem vagy tisztában a diszkriminácíó fogalmával!

Az nem diszkrimináció hogy tényeket közlök!

Tény az hogy a magyar gárda nem foglalkozik a holokauszt fontosságával!


Ezért említettem meg! De nem diszkrimináltam!

Akkor diszkrimináltam volna ha csak velük foglakoztam volna!

De nem így történt!!!!!!!!!!!!!!!

Itt az ellenpélde korábbi szavaimból:


"Igaz hogy a holokasztról több szó esik de ez nem azt jelenti hogy nem fontos! Mind a kettő eseménynek egyformán jelentősnek kell lennie ebben egyet értek veled hogy az a probléma hogy nem egyformán van kezelve magyarországon"


"DE abban teljesen igazad van hogy a kormány elhanyagolja a kommunizmus áldozataira való megemlékezést! És csak a Holokausztal foglakozik"


Érted már?

A másikm oldalt is kérdőre vontam hogy miért nem foglakozik a kommunizmus áldozataival!!!!


Attól hogy ezen az oldalon az egyik végletre kérdeztem rá az még nem diszkrimináció. Mert a másik oldalt is ugyan úgy támadtam!


"Te olyanért adsz viszont nekik fekete pontot amiért másnak is kellene adnod de nem adsz."


Most már akkor látod hogy a másiknak is adtam fekete pontot?


"Most a Gárda szemszöge érdekelt jobban mert arról még nem hallottam semmit. "

a kormány szemszögéről mit tudunk? Te gondolom többet, ha így írsz, beavatsz?"


Én se tudok többet a kormányról mint a gárdáról épp ezért nem követem egyiket se vakon.


"Mivel te csak a gárdát szólod le (azt az embert aki megsimogatja az elhanyagolt gyerek fejét - a kommunizmus áldozatait). érthető? a kérdésedben nem szóltad le a kormányt és a többi embert aki tovább lép az "elhanyagolt gyerekek" felett."


Összefoglalva le kell ugatni azt a szülőt amelyik diszkriminálja a gyerekeit" "


A szülő alatt értem a kormányt és az olyan embereket akik átlépnek az elhanyagolt gyerek felett.


"matekból és fizikából nem voltál jó mi?

Ha erősíted mind2 oldalát a mérlegnek, akkor nem fog egyik irányba se kibillenni, hanem marad ugyanúgy ahogy volt, elbillenve."


Megmondanád nekem matek zsenikém ha a gárda illetve a jobbik kormány nagy hatalmon lesz és szarnak a holokauszt áldozataira akkor milyen egyenlőségről beszélsz?????

Mert akkor is lesz holokauszt megemlékezés akkor igazad van meg lesz az egyenlőség!


ma 14:16:

Igazad van 100 év múlva szarjuk le:

A világháborúkat

Holokausztot

Kommunizmust

TRIANONT

Mert hát ami elmúlt az elmúlt!


ma 14:13:

Teljesen mindegy,hogy részt vennének-e(szerintem igen.), a zsidók rögtön ajvékolnának,hogy ,,jaj a neonáci Magyar Gárda mit keres itt"...


Ebben igazad van sajnos lehet így lenne ezért őknekik is megértőbb módon kellene viselkedni


ma 14:05:


"hm, szóval azt mondod, hogy a holokauszt áldozatainak túlélői önzőek, meg a kormány is mert nem mondja, hogy emlékezzünk meg a többi bűn áldozatairól is ugye?


magad ellen beszélsz, hülyeséget hülyeségre halmozva."


PONTOSAN:

Mind a két végletben ott az önzőség!!!!!!

EZ A PROBLÉMA KIMONDTAD A LÉNYEGET!


az eredeti kérdésemben:

"Vajon a Magyar Gárda a Holokauszt áldozatiért megemlékezésen is részt venne?" csak az egyik végletet ragadtam meg, ezt emeltem ki vita tárgyának!


És nem beszélek hülyeségeket!

Csak sajnos te nem érted meg!

2010. febr. 25. 14:33
 22/23 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, engem nem érint a holokauszt. Mit foglalkozzak vele, mit emlékezzek rá. Volt volt, nekem nem több, mint egy gyeplabda meccs, az sem érdekel.
2010. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Amennyiben szeretik a humort, akkor igen. Én is jót szoktam röhögni ezeken a műsorokon, bár néha bosszantanak is!:)
2010. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!