Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Voltatok tegnap Trianon...

Voltatok tegnap Trianon megemlékezésen?

Figyelt kérdés
Ha igen, hol?
2009. jún. 5. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem járok nyilas gyűlésekre.
2009. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nyilas gyűlés? Tudod te miről beszélsz? Tudod te mi az hogy TRIANON?????
2009. jún. 5. 14:35
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Nem voltam, inkább elmentem tatárjárás megemlékezésre meg mohácsi vész megemlékezésre, meg haynau megemlékezésre...

Kellene már keresni egy ünnepet ahol ünnepelni lehet!!! Nem sopánkodni. Ez van, így történt, brutális igazságtalanság trianon. De ne csináljunk még egy búsünnepet, mint okt 23. meg márc. 15.

2009. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
ezeket nem hasonlíthatod össze azzal, ami 89 éve történt,ez nem egy és ugyanaz!!Talán felednünk kellene? Hol az igazság magyar?Magyarország a magyaroké és ami Trianon óta megmaradt nekünk attól is meg akarnak fosztani,lassan a megmaradt anyaországban is mi leszünk a kisebbség.Szégyen!
2009. jún. 5. 15:32
 5/18 anonim ***** válasza:
28%

Jaj, hál'Istennek vasárnap vége az egész ceremóniának és nem kell ezt hallgatni, hogy Magyarország a magyaroké stb...


Amúgy meg nem voltunk semilyen megemlékezésen, mert:

- k*rvára nem érdekel

-j obb dolgom is volt

- valakinek dolgozni is kell, hogy eltartson titeket!!!

2009. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Nem, sosem voltam még semmi ilyen ünnepen. (márc.15. okt.23.) és a jövőben sem szándékozom elmenni egyre sem.
2009. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Mi a faszomnak kell hisztériát csinálni egy 90-éves békeszerződésből? Akkor ez tragikus volt, ezt mindenki tudja, na és? Most ennek milyen relevanciája van?
2009. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
Nem kell felednünk, el kell fogadnunk. Ez van. Történelem.
2009. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
Én nem voltam, de helyesnek tartom a megemlékezést. Az év EGY napján, sőt ez az EGY nap lehetne nemzeti gyásznap is. De nem kellene egész évben ezen siránkozni, múltbeli döntés, amit maximum újabb háborúval lehetne visszacsinálni. Emlékezni kell rá, de nem folyamatosan egész évben!
2009. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
44%
Ja de ott van okt. 6 gyásznap, akkor már nov 4 gyásznap meg még a tökömtudja hány holokauszt gyásznap. Az egész Magyarország egy nagy gyásznap.
2009. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!