Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon a Magyar Gárda a Holokau...

Vajon a Magyar Gárda a Holokauszt áldozatiért megemlékezésen is részt venne?

Figyelt kérdés

[link]


Nem provokálni akarok nem lázadni akarok a Magyar Gárda ellen és legfőkkép NEM A KOMUNIZMUS ÁLDOZATAIT AKAROM HÁBORGATNI

hanem az igazságot akarom ahogy a Jobbik is ezért támogatom őket az igazsághoz való ragaszkodásuk miatt!


Ne azt nézzük hogy náci gyilkosok, zsidó áldozatok, kommunista gyilkosok, magyar áldozatok!


Hanem azt hogy EMBEREK MIND!

Sőt a holokauszt áldozatai között is volt sok magyar állampolgár mellette zsidó vagy izraelita vallású ember!


Ha részt vett valaha is a Magyar Gárda bármilyen holokauszt megemlékezésen akkor tiszta szívből magyar becsülettel elnézést kérek mindenkitől és főleg a Magyar Gárdától!

De ha nem vett részt akkor a Magyar Grárda nem a magyarokért van hanem csak a kommunisták ellen!!!!!

Nem a szélsőségek ellen van hanem kizárólag a baloldal ellen!


Ez pedig semmi képpen nem Demokratikus!


-Egy magyar állampolgár-


2010. febr. 25. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

mellesleg:


"Összefoglalva le kell ugatni azt a szülőt amelyik diszkriminálja a gyerekeit de ez nem menti fel az idegent attól hogy ő csak azt segítse akin senki se se segítenek hanem mind a kettő rászorulón segítsen mert ha nem így tesz akkor ugyan olyan ember mint a szülő vagyis diszkriminál!"


Két gyerek van, 1-es 2-es.


Az egyes kapott x segítséget tőletek. a 2es semmit.

Ha a 2-es is kap segítséget, akkor egyenlően vannak kezelve, (igazából nem, mert attól akitől valójában kapnia kellett, attól nem kapott szart se).


de ha az idegen még segít a másiknak is, akkor azzal egyrészt elveszi az erőforrásait a 2-estől aki így kevesebb segítséget kap, és növeli az 1-esnek adott segítséget.


szummázva:


az 1-es gyerek kapott 2+0.5=2.5 segítséget (2 szülő és az idegen fele)

a 2-es pedig 0.5 -et (az idegen fele)

ebben hol lenne az igazság szerinted? Nem az az idegen a hibás aki próbál adni annak akit kizártak.

2010. febr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy jó a kérdés.
2010. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ma 13:20


Értem mire gondolsz és elfogadom szavaid egyet értek veled!

De akkor te is érts velem egyet hogy mind a két eseményt ÉN SZEMÉLY SZERINT ugyanolyan fontosnak tartom függetlenül a kormánytól és a Gárdától és függetlenül attól hogy melyik volt súlyosabb a Magyar nép számára. mert én az embereket sajnálom ahogyan sajnálom az indiánokat is amiért szinte kiírtották és elüldözték őket otthonaikból.

Ugyan úgy sajnálom a négereket, hogy rabszolgaként bántak velük. És még sorolhatnám.


Csak most pont a gárdát vettem elő és a gárdát kérdeztem hogy miért nem foglalkozik a holokauszttal


De ugyan így megkérdezhettem volna: a kormány miért nem foglalkozik a kommunizmus áldozataival és a megemlékezésről


Most a Gárda szemszöge érdekelt jobban mert arról még nem hallottam semmit.


ma 13:25:

"a te esetedben viszont azt csinálod, hogy a gyerekes családnál azt az embert ugatod le CSAK aki vigasztalja a diszkriminált gyereket. ennyi. nem szólsz a szülőkhöz, csak őt ugatod le."

Ezt nem tudom honnét vetted de én ilyet soha nem montam!


Itt a bizonyíték idézem szavaim:

"Összefoglalva le kell ugatni azt a szülőt amelyik diszkriminálja a gyerekeit"


Tehát ne mond hogy diszkriminálok


"Be akarod bizonyítani, hogy a gárda rossz gonosz mert diszkriminál."

Egyenlőre sikerült bebizonyítanom mert még mindig nem kaptam az eredti kérdésemre választ! Tehát tény hogy diszkriminál.

Megjegyzem ez nem azt jelenti hogy gonosz sőt jól lelkü emberek a gárdisták csak ők se tökéletesek és ők is követnek el hibákat!

"Egyenlőséget kreál"

nem azzal kreál egyenlőséget hogy CSAK az egyik végletet védi.


Nézzük matemetikailag: Ha egy mérleg egyik felére billen nagyon és te csak azt a felét "erősítet" akkor igaz előbb utóbb egyenlőség lesz de utána megint egyenlőtlenség áll fenn hiszen a másik véglet kerül a mélybe.

2010. febr. 25. 13:49
 14/23 A kérdező kommentje:

ma 13:29


Szerintem kicsit önző vagy.


Ha én lennék az a gyerek akit teljesen leszarnak és odajönne az idegen akkor (márcsak testvéri szeretetből) mondanám neki:

Nekem igaz nagyobb szükségem van a segítségere de a testvéremet se hanyagolom el.


Ha én 10 napja koplanék és a testvérem meg 1 napja és nekem az idege ad egy szelet kenyeret akkor is megosztom vele függetlenül attól hogy biológiai szemszögből nézve nekem nagyobb szükségem lenne az egész kenyérre.


És ha az idegenben van emberség akkor ő nem csak nekem fogja adni azt az egy szelet kenyeret!!!!!!

2010. febr. 25. 14:00
 15/23 anonim ***** válasza:

én nem mondtam, hogy a holokauszt nincs minimum ugyanolyan fontosságban mint a kommunizmus áldozatai vagy nagaszaki és hirosima. ezt elfogadom és mindig el is fogadtam.



"Csak most pont a gárdát vettem elő és a gárdát kérdeztem hogy miért nem foglalkozik a holokauszttal "

igen erre mondják, hogy diszkrimináció. ők most csak a kommunizmust vették elő, ennyi.


két különbség van viszont a két diszkrimináció között.


te úgy veszed MOST elő CSAK a gárdát, hogy mellette nagyon sokan vannak akiket elő kéne még venned., ezzel szemben a gárda előveszi a kommunizmust, amit senki más nem vesz elő (kormány, ország).


Így ő olyannak ad akinek senki más.


Te olyanért adsz viszont nekik fekete pontot amiért másnak is kellene adnod de nem adsz.


a kettő közül szerintem a te diszkriminációd az elítélendőbb MOST.



"De ugyan így megkérdezhettem volna: a kormány miért nem foglalkozik a kommunizmus áldozataival és a megemlékezésről "

nem kérdezted, a kérdésedben szót se ejtesz róla, ha szót ejtettél volna, akkor már nem a gárdáról szólna és nem lenne vita.


"Most a Gárda szemszöge érdekelt jobban mert arról még nem hallottam semmit. "

a kormány szemszögéről mit tudunk? Te gondolom többet, ha így írsz, beavatsz?



""a te esetedben viszont azt csinálod, hogy a gyerekes családnál azt az embert ugatod le CSAK aki vigasztalja a diszkriminált gyereket. ennyi. nem szólsz a szülőkhöz, csak őt ugatod le."

Ezt nem tudom honnét vetted de én ilyet soha nem montam!


Itt a bizonyíték idézem szavaim:

"Összefoglalva le kell ugatni azt a szülőt amelyik diszkriminálja a gyerekeit" "


Mivel te csak a gárdát szólod le (azt az embert aki megsimogatja az elhanyagolt gyerek fejét - a kommunizmus áldozatait). érthető? a kérdésedben nem szóltad le a kormányt és a többi embert aki tovább lép az "elhanyagolt gyerekek" felett.


"Tehát ne mond hogy diszkriminálok "

tehát diszkriminálsz igen!



"Nézzük matemetikailag: Ha egy mérleg egyik felére billen nagyon és te csak azt a felét "erősítet" akkor igaz előbb utóbb egyenlőség lesz de utána megint egyenlőtlenség áll fenn hiszen a másik véglet kerül a mélybe."


matekból és fizikából nem voltál jó mi?

Ha erősíted mind2 oldalát a mérlegnek, akkor nem fog egyik irányba se kibillenni, hanem marad ugyanúgy ahogy volt, elbillenve.

2010. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
És a Kommunizmus és Holokauszt áldozataira lehet mondani hogy "testvérek" mert mindketten életüket veszítették csak az egyik a jobboldali diktatúra miatt, a másik meg a baloldali diktatúr miatt.
2010. febr. 25. 14:03
 17/23 anonim ***** válasza:

Most a Gárda szemszöge érdekelt jobban mert arról még nem hallottam semmit.


Én válaszoltam,csak nem figyeltél!


A gárda olyan emberekből áll, akiknek sokkal fontosabb a kommunizmus áldozatainak a fájdalma, mint a zsidóságé.

Talán az ők környezetében olyan emberek élnek akiknek a kommunizmus okozta a sokkal nagyobb problémát.


Az indiánokra meg ne hivatkozz, " nem akarom felhozni, csak jelzem" mert hogy ha ezen a logikán haladsz, akkor pillanatok alatt a Palesztinokhoz, a Golánhoz juthatsz el. Ez pedig egy más aspektusú megközelítésbe állítja a pontosan a holokauszt iránt annyira érzékenyek egyirányú imputját!

2010. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"ma 14:00 kérdező"

hm, szóval azt mondod, hogy a holokauszt áldozatainak túlélői önzőek, meg a kormány is mert nem mondja, hogy emlékezzünk meg a többi bűn áldozatairól is ugye?


magad ellen beszélsz, hülyeséget hülyeségre halmozva.

2010. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy,hogy részt vennének-e(szerintem igen.), a zsidók rögtön ajvékolnának,hogy ,,jaj a neonáci Magyar Gárda mit keres itt"...
2010. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minek azon részt venni, ami elmúlt az elmúlt.
2010. febr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!