Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gyakoribb a homofóbia...

Miért gyakoribb a homofóbia az erősen "nemzeti érzelmű" embereknél, mint a társadalom többi részén?

Figyelt kérdés

Az antiszemitizmust meg a rasszizmust megértem mert azoknak van köze a származáshoz (bár én egyiknek sem vagyok a híve) viszont annak, hogy valaki meleg vagy hideg, annak végkép semmi köze ahhoz, hogy valaki a magyar néphez tartozik-e vagy a szlovákhoz vagy izraelihez...


légyszi ilyen válaszoktól, hogy "de hát én nem is vagyok homofób meg antiszemita, meg a nemzeti érzelmű haverjaim sem azok" kíméljetek, ismeritek a mondást, "akinek nem inge ne vegye magára"


2015. máj. 18. 13:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%
na és azért ne nulláz le, mert nem fogtad föl a csöpp agyaddal, hogy miről írtam.
2015. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
17%
Én ugyan nem értékeltem senkit,de mindegy....
2015. máj. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
3%
Mert a nemzeti érzelműek általában konzervatívok is. Ők azt mondják, a szexualitás magánügy, a homoszexualitás pedig betegség - bármit mondjanak polkorrekt brit kutatók tanulmányaikban - és társadalmunknak nem feladata ezen deviáns beteg emberek egyes csoportjainak támogatása, pozitív diszkriminálása, gyerekvállalásuk stb. elősegítése. Európa és benne hazánk elsődleges érdeke, hogy a hagyományos családmodell legyen népszerű, és a hagyományos keretek közötti gyerekvállalás a záloga az egészséges társadalom fennmaradásának - vélik ők. (És jól teszik).
2015. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak sajnos az úgy nevezett konzervatív értékrendű oldalon sok az alulképzett tudatlan emberke, akik ezt betegségnek minősítik, sokan nincsenek olyan értelmi szinten, hogy ezt megértség, de inkább fő gond az, hogy nem is érdekli valaki böffent egy betegség dumát és a többi sörrel a kezében böfögik ők is tovább.
2015. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
82%

egyszerű.

elnézést, de az átlag magyar buta, szűk látókörű és frusztrált. a magyarok közül meg az lesz „nemzeti érzelmű”, aki még rosszabb is az átlagnál.


lehet itt udvariaskodni, de az ilyen emberek többsége egyszerű, mint a szög. nézd meg, itt is miket írnak egyesek „kihal az emberiség” , a melegfelvonulás résztvevőit azonosítja az összes meleggel, „betegek” meg a szokásos ostobaságok.


a nemzeti érzelmű emberek zöme buta, tanulatlan, életével elégedetlen ember, akiknek bűnbakokra van szüksége, meg arra, hogy fröcsöghessen.


Az utolsónak meg teljesen igaza van. A nagy gond az, h ezek az emberek nem tájékozódnak, olvasnak, sőt még büszkék is arra, hogy tudatlanok, csak 2 böfögés között b-ziznak egyet.


összefoglalva: nyilván nem a kiegyensúlyozott, intelligens, empatikus emberekből lesz nemzeti érzelmű ember..

2015. máj. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!