Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell le újgazdag ge*izni...

Miért kell le újgazdag ge*izni mindenkit, aki nem szegény?

Figyelt kérdés
Többször előfordult, mostanába, (főleg jobbikos) fiataloktól, hogy mszp-s újgazdag ge*inek hívtak, csak azért, mert a szüleimnek van pénze, de nekik se csak úgy lett keményen megdolgoztak érte, és amúgy is szeretnék majd a saját lábamra állni dolgozni, stb. Amúgy pedig ráadásul független vagyok a politikátol, miért vannak állandó előítéletei az embereknek?
2010. febr. 23. 23:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom a reakcióid alapján. Nem zörög a haraszt...
2010. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
ez már erős, nem akarod a dinoszauruszok kipusztulását is a jobbikosokra kenni?
2010. febr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a jobbikosok mondták, ezt írtam, is hogy főleg ők. Amúgy meg nem szoktam hencegni, hogy hű de mennyi pénzem van stb...
2010. febr. 23. 23:39
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
irígység
2010. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%

Van egy olyan érzésem hogy a viselkedésedből árad az a fennsőbbrendűség érzés. Lehet hogy nem hencegsz, de nagyon sok olyan fiatal van aki azért tartja magát jobbnak másoknál, mert szerencsésebb családba született.


Az is valószínű, hogy azoknak akik ezt mondják volt némi rossz tapasztalatuk ilyen fiatalokkal, és ezért már egy kalap alá vesznek.

2010. febr. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi ezzel a gondod? Régi arisztokrata családból származol? Ha nem, újgazdag g*ci vagy!
2010. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

"(főleg jobbikos)"


na megint egy provokátor XD

2010. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez azért van mert nagy társadalmi különbségek vannak.Ha valakinek van zsé -je az szemet szúr mindenkinek.Mert az ország nagy rásze szegény.A jobbikosok meg az elnyomásért harcolnak.
2010. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vagyok Jobbikos, de nekem mindenért meg kell harcolni, és zavar, ha valakinek bizony több jutott ÉS ezzel még kérkedik is más előtt és lenézi azt, akinek nehezebb. Nekem van ilyen ismerősöm, nem beszélünk túl gyakran, elegem lett, hogy felvág azzal, amiért nem ő harcolt meg, hanem esetleg a szülei, és ő már készen kapta, és természetesnek veszi, és nem értékeli semmire azt, aki ugyanezekért keményen küzd.
2010. febr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
irigység.
2010. febr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!