Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem értettek sokan, ti...

Mit nem értettek sokan, ti nem Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Nekem a Jobbik nem a rasszizmust és az antiszemitizmust jelenti, hanem egy valós megoldást, a valós problémák kritikus tömegével kapcsolatban!

Soha nem kezdek el durváskodni, ahogy a nagyon nagy többsége a Jobbikosoknak, legalább is ha csak a túlfűtött fiatalságnak betudható hév mértékét leszámítom, akkor nem nagy lenne az eltérés a többi párthoz viszonyítva sem. De talán ez a duális politikai szerkezetnek a sajátosságából fakad sokszor. Hiszen egy párt vagy teli van pénzzel, és nem kell neki nagyokat mondani hogy szerepeljen a médiákban” RTL, TV2, Hír TV, Echó, MTV” hisz megveszi az idejét. ( nyugodtan szavazzanak a libcsik az LMP re, sőt az ingadozó „ nemzeti libcsik” is)

Az viszont egyenesen felháborít amikor lerasszistázzák a videó anyagban szereplő embereket, akik a Jobbik lakossági fórumain. Nem akarják sem megérteni sem elfogadni hogy ugyan olyan emberek amilyenek ők maguk. És inkább a médiából rájuk szórt hamuból és csontokból jósolják meg hogy milyenek is valójában, és alkotnak olyan képeket a honfitársaikról aminek semmi alapja, csak a projektállt hazugság.


Mikor azt mondom hogy politikai bűnözés! Akkor nem akarok semmit félreérteni, és nem vagyok hajlandó azt a maszlagot kábultan rágni a mátrixban, hogy 20 év munkatársi kapcsolat után még birkózunk a Kossut-téri iszapban! Ahogy azt sem hogy semmit nem tudok a másikkal kapcsolatban, kivéve ha kényes a késhegynyi egyensúly!

Azt hogy amikor a nagytőkét szidom, akkor én nem haragszom rá, hiszen csak a dolgát teszi a menedzsment, amivel csak az a baj, hogy a politikai elitünk is a része!

Persze! Leget mondani „ rasszista „ és pengetőnek, dobverőnek nevezni a szociális kártyát, de csak a Jobbik aki tömören mellé tette! A cigányságra 3× ennyi pénzt kell költeni „ benne van a programjában, csak ki kell tudni olvasni” ! De azt is mondta, hogy az eddigi cigánypolitika a cigány vezetőkkel ”kolompár” és a rendszerrel az oktatástól a szocializálásig leves, mert kell egy 20 éves terv amit el kell kezdeni és nem lehet elodázni. Mert ha változtatni akarsz azt el kell kezdeni! De szerinted a gárdisták nagy része, a Marsról jött? És nem lehet hogy csak tapasztalt és tenni akaró, mellesleg lehet hogy a munkatársad, csak nem tudod.


És végül a tarka köd!

A radikalizmus az nem egy eszme, hanem egy megvalósítási módszer.

Mert 20 év nagyon hosszú idő, és sajnos ebben a társadalmi, gazdasági, közegben még 4-5 éve és minden esélyünk elszáll. Nincs más.


2010. febr. 23. 16:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
8%

Mit nem értünk?Miért kell minden nap megölni a cigányt,zsidót,meg hangoztatni, nagy Magyarországot,lehülyézni,lekommunistázni azokat,akik nem értenek veletek egyet,ránk erőltetni a nézeteteket,meg maradinak nevezni,nem Magyarnak nevezni,meg azért,mert nem vagyunk az erőszak hívei semminek a megoldására!

Talán ezeket.

2010. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

Nekem a Jobbik nem a rasszizmust és az antiszemitizmust jelenti, hanem egy valós megoldást, a valós problémák kritikus tömegével kapcsolatban!


Jól leöltél a kérdésekkel!



Városi legenda!

Nem! Annál sokkal profánabb! Politika, hatalom, pénz!

Egyszerűen ebben a buliban a hasonló „ madárfások” sem tiltottak, mert mocskos.

Eljutni a zsidóságig manapság nem nehéz, hiszen van mindig valami körülöttük és többnyire nem pozitív. Ha őszinte akarsz lenni! A Fidesz és a jaffa? Miért nem lehet a zsidókról beszélni, mikor sokan közszereplők?

Sajnos, de. Orbánéktól is hánynom kell néha, de ők demokraták, még ha van egy két hülye a pártjukban, akkor is.


De most komolyan?

Ki dönti el hogy ki a demokrata? Én vagy te esetleg Orbán vagy Bajnai?

Nem a választó polgárok? És mi alapján, hogy valaki mondja? Vagy hogy a párt mit mond ír le, akar, hiszen egy alkotmányosan bejegyzett párt!


„”Liberális nem szavaz az lmp-re, előbb tépi ki a saját lábait.


Talán a liberalizmusnak kellene a legképlékenyebb felfogásnak lenni, és abba bele kell hogy tartozzon az LMP is. Hiszen az angol, az amerikai, a svéd, a japán liberalizmus is teljesen más.


„”Nem egy jobbikost ismerek. Megkockáztatom, nagyon sokat. Hetven százalékuk átlag alatti olvasottságú idióta, zavaros eszmékkel. Egynek pl megpróbáltam elmagyarázni, hogy petőfi nem szavalt semmiféle verset március 15-én, le lettem zsidózva.


Petrovics, egyes állítások szerint de ez semmin nem változtat.

Talán én több Jobbikost ismerek, és nem állítom hogy nincsenek gyengébb képességűek, de eddig Fideszes voltam és én nem tapasztalom azt az aránytalanságot amit te állítasz.

„ biztosan felétek mások a Jobbiosok”


Mikor azt mondom hogy politikai bűnözés! Akkor nem akarok semmit félreérteni, és nem vagyok hajlandó azt a maszlagot kábultan rágni a mátrixban, hogy 20 év munkatársi kapcsolat után még birkózunk a Kossut-téri iszapban! Ahogy azt sem hogy semmit nem tudok a másikkal kapcsolatban, kivéve ha kényes a késhegynyi egyensúly!


„””Ezt faszán nem tudom értelmezni, sőt, áthívtam egy havert, de annak se jött össze, pedig magyartanár.


Szerintem nem nehéz, bár ezek szerint nem voltam elég életszerű.

Pedig csak arra akartam utalni hogy 20 év egy munkahelyen már olyan ismeretség és kapcsolat amihez talán a több kel mint egy két anyázás.

Direkt kinn hagyom a kérdést, hátha más érti!



Én Horthy eszmeiségével, illetve a mai korra szocializálódott és politikailag aktualizálódott inkarnációjával ki lennék békülve!

De kehet hogy csak számomra van túl sok lehetőség a vadtőkének, aki nem termelni és előállítani akar piaci körülmények között, hanem monopolizálni, felvásárolni, kartellezni, elprivatizálni, kiszolgáltatni, mindenek felett állni, korrumpálni stb.


„”””Tehát most úgy képzeled el a cigányságot, mint valami masszát, aminek meg kell mondani, merre menjen, jól értem? A szociális kártya meg baromság, ilyen alapon, aki az államtól bármiféle pénzt kap, utalványokat kapjon helyette, nem?


Nem a cigányság a társadalom rétegződésének minden szeletében megtalálható etnikai csoport. A szociális kártya sem nekik lett kitalálva, hanem annak a rétegnek, akibe ha van empátia és érzik azt hogy eltartják akkor nem sír hogy nem költheti italra, a mások által nehezen megkeresett pénzt! Még ha ehez kell is az belátás egy igazán alacsony szociális árnyalata!


„””Nem hiszem hogy a Marsról, inkább időutazók 44-ből. Az egyik barom konkrétan arról szónokolt, hogy majd a zsidók jól lepermeteznek mindenkit, és ki írtják a világot.


Semmi köze a Jobbiknak 44 hez, és ha azonosítni egy korral, akkor 20-30, érdekesen akkor is egy válság utáni nehéz helyzetet jól megoldani képes korszak jut az eszembe!


„De, van. Egy párbeszédalapú többpárti demokrácia, amiben nincsenek se tabuk, se "kedves vezetők"


A te általad említett demokráciák nem akarnak semmiről beszélni amíg nem lesz más választásuk. Persze a valódi okot már sokan látják, és mennyien fogják látni a választások után.

2010. febr. 23. 18:08
 23/30 anonim ***** válasza:
Hol van benne az, hogy a cigányságra 3x annyi pénzt kell költeni? Erre nagyon kíváncsi vagyok! Konkrétan miből jön ez ki?
2010. febr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Hol van benne az, hogy a cigányságra 3x annyi pénzt kell költeni? Erre nagyon kíváncsi vagyok! Konkrétan miből jön ez ki?


Így nem is lesz kiírva hiszen nem költségvetés.

De ha figyelmesen átolvasod és össze rázod csak fejben akkor nem is mondtam sokat. Van a programnem egy iránya amit mindenben képvisel, és át lehet látni a kapcsolatokat.

2010. febr. 23. 20:54
 25/30 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás!
2010. febr. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a programban azt írják, hogy a cigány gyerekeket integrálnák a suliban, illetve ha kell akkor szegregálják(remélem jól írtam a szót), magyarul felzárkóztatják speciális képzéssel. Ez mindenképpen plusz kiadás.
2010. febr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Tegnap 16:29


"muta nekem, hogy hol beszél a jobbik arról, hogy elnyomni akarják a cigányokat? Ekkora hülyeséget honnan az istenből kaptál elő?

"


Nemrég kaptam meg a Jobbik programfüzetét ahol azt írják:


"A cigányokat törvényi erővel kell rákényszeríteni a munkára"


Ez a "törvényi erővel rákényszeríteni" dolog akkor most a diktatúrát vagy a demokráciát szolgálná szerinted?


Egyébként:

Ez az egész kétoldalú dolog egy kis részben.

Nem védeni akarom a cigányokat, de köztük is vannak olyanok akiknek van rendes végzettségük és azért nem kapnak munkát mert megkülönböztetik őket.Az ilyen ember hogyan éljen meg lopás nélkül?

2010. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

amelyik cigány dolgozik azt nem kell kényszeríteni. mellesleg a kényszerítés alatt arra gondoltak (tudnád ha olvastad volna a programjukat, de ahhoz lusta voltál), hogy azok az emberek (és itt nem csak cigányokra gondolnak amúgy), akik nem vállalják el a nekik felajánlott munkát, azok nem kapnak pénzt. ennyi.


jah amúgy volt a tv-ben Vona, ahol ugyanezt a kérdést feltette neki a műsorvezető nő, hogy mi ez a cigányozás? erre Vona megkérdezte, hogy szerinte létezik e az a jelenség, hogy megélhetésszerűen a segélyekre van ráállva a cigányság többség része(figyeled? nem azt mondta, hogy az összes cigány, hanem egy része). a nő amúgy letagadta, hogy szerinte ilyen nincs.

2010. febr. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

mellesleg miért elnyomás ha munkát adunk nekik?


akinek nincs lehetősége dolgozni az nyilván megkapná a segélyt anélkül is, de amint van munka, akkor mennie kell dolgozni.

2010. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

És ők nem azért pedáloznak, hogy a húsosfazék környékére mehessenek LOPNI!!!!


Ne szédítsetek már! Ugyanúgy az érdekek vezérlik a Vonaiékat is!

2010. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!