Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem értettek sokan, ti...

Mit nem értettek sokan, ti nem Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Nekem a Jobbik nem a rasszizmust és az antiszemitizmust jelenti, hanem egy valós megoldást, a valós problémák kritikus tömegével kapcsolatban!

Soha nem kezdek el durváskodni, ahogy a nagyon nagy többsége a Jobbikosoknak, legalább is ha csak a túlfűtött fiatalságnak betudható hév mértékét leszámítom, akkor nem nagy lenne az eltérés a többi párthoz viszonyítva sem. De talán ez a duális politikai szerkezetnek a sajátosságából fakad sokszor. Hiszen egy párt vagy teli van pénzzel, és nem kell neki nagyokat mondani hogy szerepeljen a médiákban” RTL, TV2, Hír TV, Echó, MTV” hisz megveszi az idejét. ( nyugodtan szavazzanak a libcsik az LMP re, sőt az ingadozó „ nemzeti libcsik” is)

Az viszont egyenesen felháborít amikor lerasszistázzák a videó anyagban szereplő embereket, akik a Jobbik lakossági fórumain. Nem akarják sem megérteni sem elfogadni hogy ugyan olyan emberek amilyenek ők maguk. És inkább a médiából rájuk szórt hamuból és csontokból jósolják meg hogy milyenek is valójában, és alkotnak olyan képeket a honfitársaikról aminek semmi alapja, csak a projektállt hazugság.


Mikor azt mondom hogy politikai bűnözés! Akkor nem akarok semmit félreérteni, és nem vagyok hajlandó azt a maszlagot kábultan rágni a mátrixban, hogy 20 év munkatársi kapcsolat után még birkózunk a Kossut-téri iszapban! Ahogy azt sem hogy semmit nem tudok a másikkal kapcsolatban, kivéve ha kényes a késhegynyi egyensúly!

Azt hogy amikor a nagytőkét szidom, akkor én nem haragszom rá, hiszen csak a dolgát teszi a menedzsment, amivel csak az a baj, hogy a politikai elitünk is a része!

Persze! Leget mondani „ rasszista „ és pengetőnek, dobverőnek nevezni a szociális kártyát, de csak a Jobbik aki tömören mellé tette! A cigányságra 3× ennyi pénzt kell költeni „ benne van a programjában, csak ki kell tudni olvasni” ! De azt is mondta, hogy az eddigi cigánypolitika a cigány vezetőkkel ”kolompár” és a rendszerrel az oktatástól a szocializálásig leves, mert kell egy 20 éves terv amit el kell kezdeni és nem lehet elodázni. Mert ha változtatni akarsz azt el kell kezdeni! De szerinted a gárdisták nagy része, a Marsról jött? És nem lehet hogy csak tapasztalt és tenni akaró, mellesleg lehet hogy a munkatársad, csak nem tudod.


És végül a tarka köd!

A radikalizmus az nem egy eszme, hanem egy megvalósítási módszer.

Mert 20 év nagyon hosszú idő, és sajnos ebben a társadalmi, gazdasági, közegben még 4-5 éve és minden esélyünk elszáll. Nincs más.


2010. febr. 23. 16:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
96%

Sok igazat írtál.


Igazából az emberek azért ítélik el a jobbikosokat és a jobbikot, mert a hőzöngő, utcán randalírozó, nagy/mélymagyarok többére sajnos a jobbik támogatói, így egybemossák velük a többi többszázezret. Pedig azok, akik alapján ítélkeznek, nincsenek többen 1-200-nál. Rengeteg volt konzervatív, átlagember, fiatal és idős támogatója. 1% alapján ítélik a maradék 99-et. Emiatt pedig sokan cikinek éreznék, ha a jobbikra szavaznának, mert ők nem olyanok. Pedig aztán a többség nem olyan.

Én nem bánnám, ha alakulna egy überszélsőséges párt is a jobbik mellé, oda átmennének a "csakénvagyokigazimagyar"-ok, a következő választást már nyernénk is.

2010. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
66%
Ezek nagyon megható gondolatok, már csak azt nem értem, ha a cigányokat erővel elnyomjuk attól több munkahely fog teremtődni illetve ez megoldás az ország többi problémájára?
2010. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem a Jobbik demagóg igéretekkel hülyíti a népet.

A jólcsengő ám megvalósíthatatlan Ígéretekkel megtudják nyerni a társadalom nagy részét.

A szavazóbázisa meg televan ostobábbnál-ostobább emberekkel akik nem tanultak történelmet,hiszékenyek,és naívak.

2010. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%

"Ezek nagyon megható gondolatok, már csak azt nem értem, ha a cigányokat erővel elnyomjuk attól több munkahely fog teremtődni illetve ez megoldás az ország többi problémájára?"

muta nekem, hogy hol beszél a jobbik arról, hogy elnyomni akarják a cigányokat? Ekkora hülyeséget honnan az istenből kaptál elő?

2010. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
39%
Ezzel csak annyi a baj hogy ha a jobbik kerülne kormányra, a világ figyelmének középpontjába kerülnénk, mert 2010-ben lehetetlen nyilvánosan ekkora mértékű megkülönböztetés, mindegy hogy negatív vagy pozitív.
2010. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%

"Szerintem a Jobbik demagóg igéretekkel hülyíti a népet. "


idézd az ígéreteket és cáfold, hogy miért megvalósíthatatlan. (persze az is csak akkor számít, ha több a megvalósíthatatlan mint a megvalósítható a programjukból)

2010. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem kéne az országot bevonni mézes mázzal, csak azért, hogy a külső országok szépen nézzenek ránk. Jelenleg a mézes máz alatt kemény szar lapul. Inkább kaparjuk le a mázat és kezdjük el kitakarítani a szart, és leszarni, hogy ki látja.
2010. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igazából az emberek azért ítélik el a jobbikosokat és a jobbikot, mert a hőzöngő, utcán randalírozó, nagy/mélymagyarok többére sajnos a jobbik támogatói, így egybemossák velük a többi többszázezret


Igen, valami hasonló, amit én úgy fogalmaznék!


Annyira bal szélen mentünk eddig és annyira

furcsán értelmezett liberális csámpával " persze csak szellemileg és nem materiálisan" hogy a középszerűnek és nemzetinek, a szélét és a magyarkodó élét veszik sokan csak észre.

2010. febr. 23. 16:35
 9/30 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon megható gondolatok, már csak azt nem értem, ha a cigányokat erővel elnyomjuk attól több munkahely fog teremtődni illetve ez megoldás az ország többi problémájára?



Ne haragudj de bár eltudnék minden részletet magyarázni, de sajnos egy ilyen portálon nem lenne egészséges.

Ha van valami konkrét!

2010. febr. 23. 16:38
 10/30 A kérdező kommentje:

Szerintem a Jobbik demagóg igéretekkel hülyíti a népet.

A jólcsengő ám megvalósíthatatlan Ígéretekkel megtudják nyerni a társadalom nagy részét.

A szavazóbázisa meg televan ostobábbnál-ostobább emberekkel akik nem tanultak történelmet,hiszékenyek,és naívak.


Most neked mit írjak vissza, tárgya vagy a tollam élének!

Nem érzem magam ostobának, ahogy a társaságom sem.

Pedig sok Jobbikos barátom van, ahogy Fideszes és liberális is. De nem is értem, hogy egy párt nagy részének miért is kellene supermennek lennie?

2010. febr. 23. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!