Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit nem értettek sokan, ti...

Mit nem értettek sokan, ti nem Jobbikosok?

Figyelt kérdés

Nekem a Jobbik nem a rasszizmust és az antiszemitizmust jelenti, hanem egy valós megoldást, a valós problémák kritikus tömegével kapcsolatban!

Soha nem kezdek el durváskodni, ahogy a nagyon nagy többsége a Jobbikosoknak, legalább is ha csak a túlfűtött fiatalságnak betudható hév mértékét leszámítom, akkor nem nagy lenne az eltérés a többi párthoz viszonyítva sem. De talán ez a duális politikai szerkezetnek a sajátosságából fakad sokszor. Hiszen egy párt vagy teli van pénzzel, és nem kell neki nagyokat mondani hogy szerepeljen a médiákban” RTL, TV2, Hír TV, Echó, MTV” hisz megveszi az idejét. ( nyugodtan szavazzanak a libcsik az LMP re, sőt az ingadozó „ nemzeti libcsik” is)

Az viszont egyenesen felháborít amikor lerasszistázzák a videó anyagban szereplő embereket, akik a Jobbik lakossági fórumain. Nem akarják sem megérteni sem elfogadni hogy ugyan olyan emberek amilyenek ők maguk. És inkább a médiából rájuk szórt hamuból és csontokból jósolják meg hogy milyenek is valójában, és alkotnak olyan képeket a honfitársaikról aminek semmi alapja, csak a projektállt hazugság.


Mikor azt mondom hogy politikai bűnözés! Akkor nem akarok semmit félreérteni, és nem vagyok hajlandó azt a maszlagot kábultan rágni a mátrixban, hogy 20 év munkatársi kapcsolat után még birkózunk a Kossut-téri iszapban! Ahogy azt sem hogy semmit nem tudok a másikkal kapcsolatban, kivéve ha kényes a késhegynyi egyensúly!

Azt hogy amikor a nagytőkét szidom, akkor én nem haragszom rá, hiszen csak a dolgát teszi a menedzsment, amivel csak az a baj, hogy a politikai elitünk is a része!

Persze! Leget mondani „ rasszista „ és pengetőnek, dobverőnek nevezni a szociális kártyát, de csak a Jobbik aki tömören mellé tette! A cigányságra 3× ennyi pénzt kell költeni „ benne van a programjában, csak ki kell tudni olvasni” ! De azt is mondta, hogy az eddigi cigánypolitika a cigány vezetőkkel ”kolompár” és a rendszerrel az oktatástól a szocializálásig leves, mert kell egy 20 éves terv amit el kell kezdeni és nem lehet elodázni. Mert ha változtatni akarsz azt el kell kezdeni! De szerinted a gárdisták nagy része, a Marsról jött? És nem lehet hogy csak tapasztalt és tenni akaró, mellesleg lehet hogy a munkatársad, csak nem tudod.


És végül a tarka köd!

A radikalizmus az nem egy eszme, hanem egy megvalósítási módszer.

Mert 20 év nagyon hosszú idő, és sajnos ebben a társadalmi, gazdasági, közegben még 4-5 éve és minden esélyünk elszáll. Nincs más.


2010. febr. 23. 16:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
19%
Nem fogok vitatkozni az ilyen hülyékkel,akik a Jobbikot éltetik, mert ezáltal lesüllyednék az ő szintjükre,ahol megvernének a rutinjukkal...
2010. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

"Ezek nagyon megható gondolatok, már csak azt nem értem, ha a cigányokat erővel elnyomjuk attól több munkahely fog teremtődni illetve ez megoldás az ország többi problémájára?"


Ezt mi alapján gondolod így?


Mi az amit a Jobbik speciálisan a cigányok számára érvényesen akar alkalmazni?

A Foglalkoztatási politika a vidékfejlesztés és a vidéki munkanélküliség " aminek egy szelete a cigányság " szervesen és szinergikusan egymásra épülnek.

2010. febr. 23. 16:48
 13/30 anonim ***** válasza:
92%

"Nem fogok vitatkozni az ilyen hülyékkel,akik a Jobbikot éltetik, mert ezáltal lesüllyednék az ő szintjükre,ahol megvernének a rutinjukkal..."


sztem jobb lett volna ha meg se szólalsz:)

2010. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Ezzel csak annyi a baj hogy ha a jobbik kerülne kormányra, a világ figyelmének középpontjába kerülnénk, mert 2010-ben lehetetlen nyilvánosan ekkora mértékű megkülönböztetés, mindegy hogy negatív vagy pozitív.


Lenne biztos negatív és pozitív is.

De nem is ez a cél, bár mindeni nyerni szeret.

A nagy befektetők és a multik biztos hogy tartanak a Jobbiktól, mert ez nem a megszokott langyos és lezsírozott forgatókönyv. Biztosan hőbörögnének is, hiszen a tőkének profitot veszteni = szívinfarktus!

De bukni egy piacot, meg lefejezés! Szóval ha az ő agyukkal is gondolkodsz " ebbe lehet akár a zsidóktól is tanulni" akkor megérted hogy ez is egy verseny csak ideje hogy ők is versenyezzenek. Hisz ha kimenne a Cora oda egyből betelepül egy egy másik, mert ettől szép a szabadpiac. Ami eretnek tudom, egy Jobbikos szájából!

2010. febr. 23. 16:56
 15/30 anonim ***** válasza:
11%

Nekem a Jobbik nem a rasszizmust és az antiszemitizmust jelenti, hanem egy valós megoldást, a valós problémák kritikus tömegével kapcsolatban!


Aha. Akkor biztos mindenki képzelődik, és urban legend, tévképzet, hogy a jobbikosok egységnyi idő alatt képesek bármilyen témából eljutni a zsidózásig és a cigányozásig. Vona se viccelt azzal hogy a fidesz narancsa jaffa, és morvai sem jegyezte meg, hogy az őket kritizálók a metélt farkincájukkal játszanak.


Soha nem kezdek el durváskodni, ahogy a nagyon nagy többsége a Jobbikosoknak, legalább is ha csak a túlfűtött fiatalságnak betudható hév mértékét leszámítom, akkor nem nagy lenne az eltérés a többi párthoz viszonyítva sem.


Sajnos, de. Orbánéktól is hánynom kell néha, de ők demokraták, még ha van egy két hülye a pártjukban, akkor is.


De talán ez a duális politikai szerkezetnek a sajátosságából fakad sokszor. Hiszen egy párt vagy teli van pénzzel, és nem kell neki nagyokat mondani hogy szerepeljen a médiákban” RTL, TV2, Hír TV, Echó, MTV” hisz megveszi az idejét. ( nyugodtan szavazzanak a libcsik az LMP re, sőt az ingadozó „ nemzeti libcsik” is)



Liberális nem szavaz az lmp-re, előbb tépi ki a saját lábait.


Az viszont egyenesen felháborít amikor lerasszistázzák a videó anyagban szereplő embereket, akik a Jobbik lakossági fórumain. Nem akarják sem megérteni sem elfogadni hogy ugyan olyan emberek amilyenek ők maguk. És inkább a médiából rájuk szórt hamuból és csontokból jósolják meg hogy milyenek is valójában, és alkotnak olyan képeket a honfitársaikról aminek semmi alapja, csak a projektállt hazugság.


Nem egy jobbikost ismerek. Megkockáztatom, nagyon sokat. Hetven százalékuk átlag alatti olvasottságú idióta, zavaros eszmékkel. Egynek pl megpróbáltam elmagyarázni, hogy petőfi nem szavalt semmiféle verset március 15-én, le lettem zsidózva.



Mikor azt mondom hogy politikai bűnözés! Akkor nem akarok semmit félreérteni, és nem vagyok hajlandó azt a maszlagot kábultan rágni a mátrixban, hogy 20 év munkatársi kapcsolat után még birkózunk a Kossut-téri iszapban! Ahogy azt sem hogy semmit nem tudok a másikkal kapcsolatban, kivéve ha kényes a késhegynyi egyensúly!


Ezt faszán nem tudom értelmezni, sőt, áthívtam egy havert, de annak se jött össze, pedig magyartanár.


Azt hogy amikor a nagytőkét szidom, akkor én nem haragszom rá, hiszen csak a dolgát teszi a menedzsment, amivel csak az a baj, hogy a politikai elitünk is a része!


Nem azzal van baj, hogy a nagytőkét szidod, hanem hogy a jobbik néha úgy viselkedik, mint az mkp, a rákosi féle őspárt.


Persze! Leget mondani „ rasszista „ és pengetőnek, dobverőnek nevezni a szociális kártyát, de csak a Jobbik aki tömören mellé tette! A cigányságra 3× ennyi pénzt kell költeni „ benne van a programjában, csak ki kell tudni olvasni” ! De azt is mondta, hogy az eddigi cigánypolitika a cigány vezetőkkel ”kolompár” és a rendszerrel az oktatástól a szocializálásig leves, mert kell egy 20 éves terv amit el kell kezdeni és nem lehet elodázni.


Tehát most úgy képzeled el a cigányságot, mint valami masszát, aminek meg kell mondani, merre menjen, jól értem? A szociális kártya meg baromság, ilyen alapon, aki az államtól bármiféle pénzt kap, utalványokat kapjon helyette, nem?


Mert ha változtatni akarsz azt el kell kezdeni! De szerinted a gárdisták nagy része, a Marsról jött? És nem lehet hogy csak tapasztalt és tenni akaró, mellesleg lehet hogy a munkatársad, csak nem tudod.


Nem hiszem hogy a Marsról, inkább időutazók 44-ből. Az egyik barom konkrétan arról szónokolt, hogy majd a zsidók jól lepermeteznek mindenkit, és kiírtják a világot.


És végül a tarka köd!

A radikalizmus az nem egy eszme, hanem egy megvalósítási módszer.

Mert 20 év nagyon hosszú idő, és sajnos ebben a társadalmi, gazdasági, közegben még 4-5 éve és minden esélyünk elszáll. Nincs más.


De, van. Egy párbeszédalapú többpárti demokrácia, amiben nincsenek se tabuk, se "kedves vezetők"

2010. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

idézd az ígéreteket és cáfold, hogy miért megvalósíthatatlan. (persze az is csak akkor számít, ha több a megvalósíthatatlan mint a megvalósítható a programjukból)


Komolyan aggasztó hogy a Jobbiknak supermennek kell lennie és az elmúlt 20 év egy álom volt!

Semmire nincs garancia! De a konzekvens logikus racionalitás ott a programban. Próbáljuk már megérteni, hogy ahol élünk az nem a tökéletes ország, de valahol el kell kezdeni! vagy szerinted ha minden így marad akkor minden ok? Legalább 10 évre előre kell ma gondolkodni, és talán nem a világ vége a lesznek amik nem valósulnak meg.

Az autóba is be ülsz, elindulsz egy irányba, de folyamatosan kormányzol, mert másként nem megy.

2010. febr. 23. 17:07
 17/30 A kérdező kommentje:

szerintem nem kéne az országot bevonni mézes mázzal, csak azért, hogy a külső országok szépen nézzenek ránk. Jelenleg a mézes máz alatt kemény szar lapul. Inkább kaparjuk le a mázat és kezdjük el kitakarítani a szart, és leszarni, hogy ki látja.


Látod mennyire jól fogalmaztál!


Csak én nem papír zsebkendővel képzelem el, mert az csak kozmetika, de nem is csákánnyal mert az már egy nem kívánt Dadaista kompozíciót szülhet. Egy határozott csiszoló vásznazás, az igen, az lesimítaná a durva éleket, és élhető lágyságúvá varázsolná a felületet.

2010. febr. 23. 17:13
 18/30 A kérdező kommentje:

Nem fogok vitatkozni az ilyen hülyékkel,akik a Jobbikot éltetik, mert ezáltal lesüllyednék az ő szintjükre,ahol megvernének a rutinjukkal...


Sajnálom hogy nem tisztelhetlek meg!

2010. febr. 23. 17:14
 19/30 anonim ***** válasza:
56%

Érdekelne az, hogy ti Jobbikosok tanultatok történelmet?


Nemhiszem.


Az 1.vh utáni és gazdasági világválság utáni időkre a nagy szegénység,nyomor,infláció,és hihetetlenül rosz gazdasági helyzet volt a jellemző,ami KEDVEZETT a szélsőséges politikai eszmék elterjedésének és népszerűségének.


A történelem folyamán mindig nő a szélsőséges erők népszerűsége,egy olyan államban ahol a gazdasági helyzet lényegesen megromlott.

Ez tény.

Aki nem veszi észre ezt a mai Mo-on azt csak sajnálni tudom,mert bedől a mindenféle Jobbikos ígéretnek.


Az NSDAP és a JObbik között van néhány hasonlóság,amit szintén nem vesznek észre sokan..sajnos

2010. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
25%
nem vagyok jobbikos, de ha sokan bekerülnek a parlamentbe, sok ilyen kerüljön be mint te
2010. febr. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!