Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesznek köszönhetően...

A Fidesznek köszönhetően valóban megszabadultak a devizahitelüktől az emberek?!

Figyelt kérdés

[link]


Ha ez igaz akkor minden elismerésem a Fideszé. Ők a magyar emberek oldalán állnak.



#FIDESZ #devizahitel #korrupt bankok
2015. máj. 6. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Csak éppen a törlesztőrészletük emelkedett sokuknak a forintosítás miatt, vagy az adóforintjainkból fizetjük a költségét helyettük.

De a devizahitelesek legtöbbje nem a szegény réteg közül került ki, hanem a tehetősek közül.

2015. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1: minek kell ilyet mondani? van valahol statisztikád?

egyáltalán nem a tehetőseknek van főként hitelük.

nagyon sok szegény ember vette fel, mert akkor olcsó volt és azt hitte, hogy most mindent megvehet magának, amit eddig nem.

Nekem is volt. Szerencsére nagyon kis összeg, ezért nem okozott gondot. De nem azért, mert bármennyire is tehetős lennék, hanem én előre gondolkodtam és tudtam, hogy nőni fog majd a részletem. Én már visszafizettem fix árfolyamon 2 éve (vagy nem tudom, mikor volt pontosan az a lehetőség). Az nagy segítség volt.

2015. máj. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megszüntette, de nem olyan formában, hogy a hitelt felvevők jól jártak volna (tehát csak annyit kéne fizetniük, amennyire a szerződés megkötésekor számítottak).
2015. máj. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Már miért szabadultak volna meg?
2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

"nagyon sok szegény ember vette fel"


Szegény ember sohasem vesz fel hitelt és eleve nem is adnának neki.

2015. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
En azt tudom hogy apam vett egy autot 3.250.000 forintert 2008-ban, fizeti rendesen a torlesztoreszleteket azota (az elejen 40.000 forint korul, aztan persze lett 50, 60, 70 is), es a tartozas az auton jelenleg 4.000.000 forint folott van. Ez biztos, hogy az ujsagban mit irnak az apamat nem vigasztalja:D
2015. máj. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sovány vigasz, amit a Fidesz tett a devizásokért.

Sok olyan van, akik visszakapták azt a pénzt, amit a bank elvett tőlük tisztességtelenül, ugyanakkor el is vették azt a pénzt, ami nekik járna, mondván, hogy "Még van x hónap törlesztés, és azt fizetni kéne"

Ez olyan, hogy valaki a kezedbe ad x összeget, de azt ki is veszi a kezedből egyhamar.

Ja, meg ott az elszámoló értesítés, összevisszaságokkal, hogy nem kell már törleszteni, minden oké, míg a másikon meg hogy még van x összeg, amit törleszteni kell.

Persze, hogy az ügyfelek csak lestek, mint hal a szatyorban, hogy "Na most akkor hogyis van ez?"

És még rogánnak volt pofája mondani, hogy "Minden rendben van az elszámoló értesítőkkel, nem volt semmi rendellenes"

Tipikus Fidesz kormányzás.

2015. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt mint a rezsicsökkentés, eleinte lehetett mutogatni, hogy ennyivel kevesebbet kell fizetni, de utána egy pillanat alatt elvette azt a pénzt tőled máshonnan, szal ugyan ott járt mindenki, mégis a fidesz volt a sztár.


Most ugyanez a devizásoknál, visszafizettek nekik kp.-ban valamennyit, és ugyanezt el is vették a legtöbbjüktől csak más fedőnév alatt. De szintén ők a megváltók, a messiások. (Az ostoba emberek szemében persze)

2015. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%

Ahogy mondod, 8-as!

Sokaknak még most sem nyílt ki a csipájuk, annyira elvakította őket Viktátor a sok kamu dumával, hogy "Megvédtük a devizahiteleseket, sok pénz maradt a pénztárcájukban..."

Meg az a röhej a Fidesz nagykutyák mind úgy kezdik mondókájukat, hogy "Magyarország nem kér ebből meg abból" meg hogy "Magyarország bebizonyította, hogy..." valamint még ők, mármint Fideszesek NAGY MAGYAROKNAK VALLJÁK MAGUKAT, mondván, hogy "Mi, Magyarok"

Már hányingerem van Viktortól, ha még a hangját is meghallom!

Pökhendi, képmutató, cinikis kis búza!!!

2015. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!