Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Index.hu valóban a Fidesz...

Az Index.hu valóban a Fidesz érdekeltségébe tartozik?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már, hogy egy fideszes vállalkozó a tulajdonosa. De akkor ez miért nem hat ki a politikai ideológiájukra? Az Index cső libsi, ráadásul igen gyakran ekézi a Fideszt.
2015. ápr. 14. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
A politikai oldalak mindig a saját ellenoldaluk sajtóját csinálják meg. Nagy Macska Mágus trükk. Irányítsd az ellenséget. A kurucinfót is cionisták csinálják.
2015. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

"kurucinfót is cionisták csinálják"


Azért csinálják hogy a jobbikat feketítse, természetesen csak ezen a héten, mert ma Vona erre a hétre "nemnáci", jövőhéten, ahogy nézem a naptárama: már náci hét következik.


Szerintem valamikor Augusztusban majd lehet lesz liberális is.

2015. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

ma 23:19

szerintem súlyos mentális problémáid lehetnek :\

2015. ápr. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 23:29


Ezt arra írtam amit az első írt, már annyira "Megszaniszlódosodott", hogy maga sem tudja mi van körülötte.

2015. ápr. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

ma 23:42

szaniszlóval mi bajod, ebbe az országba csak ő látja tisztán a dolgokat!

igen is létezik ez a jelnség amiről az első beszélt és a jobbikot tényleg csak el akarják járatni..

innét van az is hogy "ne vegyük figyelembe a jobbikot az jó lesz majd ellenük a kampányban"

egyik párt sem veszi a fáradtságot, hogy érveljen a jobbik ellen, mert egyszerűbb nekik a leégetést választani de az emberek kezdenek felébredni szerencsére

2015. ápr. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy egy kőfideszes vállalkozó tulajdona. Mit akar egy vállalkozó? Azt, hogy jól menjen a vállalkozása. Mi kell ehhez? Sok pénz, ami a sok kattintásból jön. Sokan kattintanának egy főleg közpénzből támogatott, cserébe jelentős számban "I love Orbán Viktor and his government" témákat felvonultató oldalra? Nem. Akkor meg mi a francért nyomatna kormánypropagandát, ha így jobban megy? Bazinagy olvasottságú portálról van szó, nem egy valasz.hu vagy magyarhirlap.hu, ahol létkérdés a nyalifali.
2015. ápr. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az Index.hu a CEMP médiacsoport tagja (Central European Media Publishing), amelynek a tulajdonosa valóban egy Fidesz-közeli üzletember, Spéder Zoltán.


Ez a médiacsoport ha jól tudom 2010 táján szerezte meg az Indexet.Egy cikksorozat foglalkozik ezzel, más oldalakon, hogy ekkortájt Spéder megpróbálta befolyásolni az oldal irányvonalát, több cikket megpróbált eltüntetni az oldalról.Érdekes módon pont ebben az időszakban hagyta el az Indexet és alakította meg a 444.hu-t az Uj Péter által vezetett csoport.Ehhez később sok indexes csatlakozott.


Valóban liberális és kormánykritikus hangneme van az Indexnek, de nézd meg a 444-et.Ott csak a Fidesz ekézésével foglalkoznak.

2015. ápr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!