Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik utálják a kormányt, ők...

Akik utálják a kormányt, ők egyszerűen csak nem értik meg?

Figyelt kérdés

De, az is lehet, hogy egyszerűen csak vakok.

Magyarország sokkal jobb lett, mióta a Fidesz átvette.

Jelentősen fejlődés tapasztalható több területen is.


23 éve a Fidesz aktivistája vagyok.Számomra nagyon fontos a párt érdeke, illetve az is, hogy mit gondolnak róla az emberek.


Visszatérve a fejlődésre, épülnek a gyorsforgalmi utak, lesz új modern kórház Budapesten.

A közbiztonság területén is jelentős javulás tapasztalható.Csökken a bűnözés.


A párt közmunkaprogramja miatt, sokkal több roma polgár dolgozik, mint az MSZP 8 éve alatt.


A párt bevándorláspolitikája sem hagyhat kivetnivalót.Nyugat-Európa országait leélik az afrikai, közel-keleti bevándorlók, nekünk nem szabad erre a sorsra jutnunk.

Nem szabad hagyni, hogy a terrorizmus felüsse fejét.



A külföldi függés csökkentése érdekében a kormány visszaveszi azt, amit sohasem szabadott volna magánkézbe adni.Azok pedig a közműszolgáltatók.

A közműszolgáltató ne legyen profitorientált.


A Fidesz csak Magyarország érdekeit képviseli.Erre kapott felhatalmazást, ismét erre fog felhatalmazást kapni 2018-ban és 2024-ben és az utána elkövetkező ciklusokban is.



2015. ápr. 25. 21:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Vagy inkább pont azok a vakok, akik a fidesszel szimpatizálnak...


Nézzük sorjában a felvetéseidet:


-Gyorsforgalmi utak épülnek: abból a pénzből, amiből megépülnek, ötször (ha nem több) annyi utat lehetne építeni. De vegyük ide azt is, hogy az elkerülő utakat szépen fizetőssé tették, amiknek pont az lenne a szerepük, hogy boldog-boldogtalan ne a város(ok)on keresztül tegye meg az útját (ezzel növelve a dugót és a balesetveszély kockázatát), hanem kerülje meg a várost.


-Új, modern kórház épül Budapesten: igen, a gazdagoknak... Ahelyett, hogy új kórház(ak)at építenének, talán a már meglévőket kellene rendbe hozni (a többi mindenről nem is beszélve).


-Tapasztalhatóan csökken a bűnözés: erre hadd válaszoljak 2 kérdéssel:

-Miben nyilvánul ez meg?

-Hol?


-Közmunkaprogram: milyen nagyon jó, hogy a romák dolgoznak, a magyarok meg ugye nem tudnak még ott sem érvényesülni, mert azokat részesítik előnyben, akik nagycsaládosak. Aki nem szül 6-8 semmirekellő gyereket, az ne is kapjon munkát, és haljon éhen? És talán nem a közmunkaprogrammal kellene semmit nem érő "munkahelyeket" (mert ez ugye a statisztikákban normális munkahelyeknek minősülnek) létrehozni, hanem valami értelmesebbet, amiért tisztességes jövedelmet is lehet szerezni (a közmunkára kapható pénz épp, hogy az éhenhalás elkerülésére elég (szerencsés esetben)).


Ezenfelül már nagyon unalmas, hogy mindig az MSZP munkásságához vannak mérve a fidesz tettei; ki nem szarja le, hogy az MSZP x évvel ezelőtt mit csinált? Most a fidesz nem csinál semmit, de azt sokkal pofátlanabbul, mint az MSZP bármikor is (félreértés ne essék, nem védem őket).


-Bevándorlás kérdése: már ne is haragudj, de nekünk nem a bevándorlás a legnagyobb problémánk (lásd fentebb), hanem a kivándorlás (ami orbán szerint nincs is, de akkor miért kell aláírni az egyetemistáknak a hallgatói szerződést?). Ezenfelül, a bevándorlókat ne keverjük össze a terroristákkal; ennyi erővel a németek ne költözhessenek ide, mert ők robbantották ki mindkét világháborút, az oroszok se, mert ők megszálltak minket (pusztán jóindulatból), az angolok meg a franciák se, mert ők is benne voltak Magyarország feldarabolásában, az osztrákokról meg a törökökről nem is beszélve, ők is megkeserítették az életünket.


-Privatizáció: no comment.


A fidesz ROHADTUL nem Magyarország érdekeit képviseli, csakis a saját zsebük érdekében tesznek bármit is.

2015. ápr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Na, te is kaptál trafikot? Netán koronaőrző vagy, vagy királyi tanácsadó, pár millió fillérért?

Ha iróniának szántad, akkor még elmegy.

Én is nagyon szeretném érezni, hogy a kormány jó és haladunk, de valahogy csak azt látom, érzem a bőrömön, milliónyi sorstársammal együtt, hogy hiába kapálózunk, munka nincs, pénz nincs, csóróság van, pusztul le minden, sorra zárnak be a szórakozó helyek, üzletek.A városközpont szépül, a külterület rohad.Napról napra emelik az árakat.Inkább nem is sorolom, sok lenne leírni, mennyi kárt és nélkülözést okozott a te dicső kormányod.Nem képviseli magyarország érdekeit, a párton kívüliekét, a szegényekét meg pláne nem!!!!

2015. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
37%

Figyu, de jó ha tényleg aktivista vagy. Sok minden jó irányba fordult, de kevés. Értem én, hogy szűk mezsgyén kell lavírozni, de akkor is kevés.


Én '89 óta figyelemmel kísérem Orbán politikáját, vannak hibái, de egy nagyon tehetséges ember.


Sajnos sok helyről hallani, hogy a fideszes kapcsolat, a klientúra dönti el, nem a tehetség, ki - milyen zsíros pozícióba kerül, karrieristák lepik el az intézményeket - ezt hallom sokaktól, itt érezni a legkomolyabb problémát. Túl nagy a korrupció.


Én jobbik szimpatizáns vagyok, de a Fidesz nemzetpolitikája jó, az új alkotmánnyal sem tudok nem egyet érteni.


Bevándorláspolitika: erősítsük a határokat, de ne küldjünk - legalább hivatalosan magyar színekben ne - katonákat az IS ellen. Fű alatt mehet, de ne tegyük ki magunkat terrorveszélynek.


Nem szabad feladni, a magyar ilyen, akkor is panaszkodna, ha holnaptól osztrák vagy svájci szinten lenne az életszínvonal. Egy korszak - és 8 éves kormányzás azért hosszú idő - általában csak történelmi távlatban értékelhető, csak az utókor fogja megmondani, mennyire volt sikeres.

2015. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Csökken a bűnözés....

Nem csökken, csak áttevődik, a Nemzeti dohányboltokra például, ami egy zseniális fidesz találmány.Igaz?

Na meg a bankokra, amik szintén lopnak, csalnak, minta mezei pocok.Érdekes, hogy mióta fidesz van kormányon, minden napra jut egy hír, valami nagyszabású rablóakcióról, ahol százezreket kopasztottak meg.Mostanság pl aquestor...Majd holnap megint újabb lesz és így tovább...


Közmunka program?...

Na, azt meg b.ssza meg, aki kitalálta!!!!!!!!!!!!!!!

Normális magyar embernek nem közmunkára lenne szüksége, amit normális országokban a büntetettek végeznek, hanem rendes munkaviszonyra, normális fizetéssel.Az bezzeg nincs, mi??! Hol a beígért egymillió munkahely? Elvitte a Köjál?! Anno nagyon igérgették! Persze miután hatalomra kerültek, a beigért egymillió munkahelyből egymillió elbocsájtás lett.


Na elég ennyi is a fideszedről, mert ha tovább sorolom, csak gutaütést kapok!


A közműszolgáltató ne legyen profitorientált.Hát ne is!De a kormány se!Nem fejőstehenek vagyunk, illene már észrevenniük!Ha akormányod olyan jó lenne, nem lennének folyvást tüntetések!Nem gondolod?!

2015. ápr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
A férjem is nagyon szeret engem, igaz néha üvöltözve jól agyonver, mert kevés sót tettem a levesbe, de attól még nagyon szeret!!!
2015. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Hadd feltételezzem magamról, hogy nem vagyok annyira hülye, hogy ne értsem a kormány intézkedéseit. Ha mégis így lenne (egyébként én még meglehetősen naivan állok a politikusokhoz, továbbra is meggyőződésem, hogy alapvetően jót akarnak), szóval ha mégis az a probléma, hogy nem tudom megfelelően értelmezni a kormány döntéseit, akkor a kommunikációt nagyon rosszul csináljátok.


De vegyük sorra:


- "épülnek a gyorsforgalmi utak" Miért, eddig nem épült egy sem?

- "lesz új modern kórház Budapesten" Várjuk meg, amíg van.

- "Csökken a bűnözés." Ezt így max. 2013-ra lehet kijelenteni, az azt megelőző években nőtt ( [link]

- "A párt közmunkaprogramja miatt, sokkal több roma polgár dolgozik, mint az MSZP 8 éve alatt." Ugye nem kell most nekiállmon, hány sebből vérzik a közmunkaprogram?

- "A párt bevándorláspolitikája sem hagyhat kivetnivalót." Nincs neki, nem történt egyelőre semmilyen intézkedés, csak a demagóg duma megy szándékos csúsztatásokkal (pl. "Nem szabad hagyni, hogy a terrorizmus felüsse fejét." - mintha bármi köze lenne a kettőnek egymáshoz).

- "A külföldi függés csökkentése érdekében a kormány visszaveszi azt, amit sohasem szabadott volna magánkézbe adni." Ezzel speciel egyetértek, csak ne úgy oldják meg, mint a trafikokat.

- "A Fidesz csak Magyarország érdekeit képviseli.Erre kapott felhatalmazást, ismét erre fog felhatalmazást kapni 2018-ban és 2024-ben és az utána elkövetkező ciklusokban is." Jé. a jövőbe is látsz? :D

2015. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

"23 éve a Fidesz aktivistája vagyok"


Idáig olvastam el. Szeretek vitázni, de csak mentálisan ép emberekkel.

2015. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, nem te vagy az a kérdező, aki már előző életében is fidesz aktivista volt??
2015. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ez a helyes kérdés: Akik bálványozzák a kormányt, azok nem fogják fel mik történnek a háttérben?


"A Fidesz csak Magyarország érdekeit képviseli."

Inkább a saját érdekeit.


Ennél undorítóbb, hazugabb, gátlástalanabb kormány még nem volt hatalmon azóta, amióta élek.


26

2015. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Akik utálják a Fostartály zenekart, azok is egyszerűen csak nem értik meg.
2015. ápr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!