Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A korrupciós botrányok után...

A korrupciós botrányok után ti is így gondoljátok? Igenis magyarbűnözés is van.

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 20:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
60%

Már hogy a vérbe ne lenne.

A magyarok legnagyobb része tisztátalan életet él.

2015. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Definiáld a magyarbűnözést.
2015. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Abszolút. Én a magyarbűnözésen azt értem, hogy itt mindenki be akar csapni mindenkit, senki nem akar tisztességes munkából élni, és ha a legkisebb hatalomhoz is jut valaki, rögtön csak visszaél vele, csak a saját javára akarja kihasználni.


Ez itt a magyar sajátosság. Mert a fejlett országokban is persze a maguk javára IS használják a hatalmat és a vezető pozíciót, de ott az a közügyekkel, a rájuk bízott feladatokkal is törődnek. A hangsúly az is-en van. Magyarországon csak a becsapás, lopás, a visszaélés megy minden szinten, az pedig egy nemzeti sajátosság.

2015. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

Ma egy c betűvel kezdődő és igánnyal végződő gyerek kért tőlem pénzt(mielőtt beállítanátok rasszistának bennem is van vér).Mondja:Szia magyar cigány vagyok nem tudnál nekem 100 ft-t adni?Mondom:Most magyar vagy vagy cigány?Kérj mástól!Aztán el akartam menni,de ott volt a nagy barátja(kb 14 éves)tette a nagy keményet,hogy hova akarok menni(nem akartam megverni(16 éves vagyok,szóval,ha verekedtem volna akkor nem 5-kor érkeztem volna haza,hanem 7-8-kor)...


Ez nem egyedi eset.Általában ők kérnek,de semmit nem adnak...Jellemző rájuk(nem mindenkire)az öregezés,"a megtudnád mondani,hogy hány óra van" és társai


A korrupciós botrányt meg politikusbűnözésnek nevezzük(mivel ők csinálják,és nem a kamionos szomszédom vagy a szembelevő virágárus)


Magyarbűnözés egy olyan országban ahol magyarok vannak többségben,és a börtönökben kb 40-50%os arányban vannak?


Az a baj,hogy egy embert meggyőzök és utána jön a másik 20 a baromságaival...

2015. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

4.

Definiáld a cigánybűnözést és a politikusbűnözést is.

2015. ápr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

,,Magyarbűnözés egy olyan országban ahol magyarok vannak többségben,és a börtönökben kb 40-50%os arányban vannak? "


Nyilván a korrupt politikusokat ha lecsuknák akkor ez az arány nem 40% lenne. De hát ők azok akiket nem csuknak le...


Egyébként nem csak a politikusok privillégiuma ez. Ha már te is mozogtál kicsit a munkaerőpiacon akkor láthatod hogy az adókkal és a törvényekkel való trükközés a vállalatok-cégek többségénél általános, a társadalom mikroszintjein is. Az emberek ott ezt nem érzik bűnnek, de ha egy politikus csinálja ugyanezt akkor fröcsög a média hogy korrupció van... És egyébként jogosan.

2015. ápr. 24. 21:19
 7/36 anonim ***** válasza:
Jól mutatott rá a kérdező (6.), hogy nem arról van szó, hogy van egy elkülönült politikus kaszt, aki a Holdról jött, és rajtunk élősködik. A politikusok is mi vagyunk, belőlünk termelődtek ki, mi választjuk őket időről időre. Az z igazság, hogy itt a mikroszinteket is a tisztességtelenség, a becsapás, a lopás uralja. Hívott itt valaki gázszerelőt mostanában? Ott kezdődik, hogy a filléres alkatrészt 10-szeres áron számolja fel, olyan kiszállási díjat kér, mintha 200 km-t utazott volna stb. Minden és mindenki csak a becsapásról szól, és messze nem csak a politikusoknál. És ez az ország leszakadásának, elnyomorodásának a titka.
2015. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Miért gondolnám így? Volt amelyik korrupciós bűntényt magyar ember követte el? Akkor meg?
2015. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
A 3-assal tökéletesen egyetértek.
2015. ápr. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
34%

"(A magyar nép) sohasem vágyott arra, ami a másé [..] sohasem akart és nem is akarhatott mást, minthogy megtarthassa azt, ami az övé"


Orbán Viktor


érdemes lenne elgondolkodni azon amit mondott!

attól, hogy van egy két magyar bűnöző több milla között, még abszurd lenne olyan fogalmakkal dobálózni mint, hogy "magyarbűnözés"

2015. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!