Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik tényleg nem rasszista...

A Jobbik tényleg nem rasszista már vagy ez csak álca?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem maga a párt - nem feltétlenül egyes támogatói - nem volt soha rasszista. Ugyanakkor rámutat arra, hogy pl. a cigányság egy nem elhanyagolható része bűnöző életmódot folytat. Ez terhére van mind a többségi társadalomnak mind a becsületes cigányságnak.


Kijelenti, hogy Magyarország a magyarokért van, az ő érdekeiket kell minden más fölé helyezni. Ez pedig - ebben a degenerált világban - bőven elég arra, hogy valaki mindenféle -ista legyen. A hazai liberálisok vezették be azt, hogy aki mást gondol mint ők, az minimum fasiszta.

2015. ápr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
1-es jó. Nem álca ez: rágalom ellenük.
2015. ápr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
A magyar szélső jobb/radikál jobb (hívhatjuk bárhogy) a jobbikra szavaz. Nem mondom, hogy minden jobbikos szélső jobbos, de a szélső jobbosok jobbikosok. Tehát ha a jobbik nem is náci, de a nácik pártja a jobbik.
2015. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jónás Kálmán cigány létére már a "radikális" időszakban is elnök volt Hajdúszoboszlón.
2015. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8%
Ha jobbik nem rasszista, akkor miért tűri a soraiban? Mert vannak szép számmal, és nekem ez ezt mondja, hogy a jobbik is benne van.
2015. ápr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem rasszisták.
2015. ápr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Egy nagyobb csoportra (még ha a támogatóit külön is vizsgálom) ha mondunk egy jelzőt, soha nem a csoport összes tagjára értjük. Viszont minden csoportnak van fő irányvonala, amely alapjában meghatározó.

A Jobbik rejtetten rasszista. Rejtetten, mert igyekszik minden módon takarni, titkolni, a többség számára eredménnyel. Rasszista, mert legbelső köreikben már ezt egyáltalán nem titkolják. Nem attól ilyen valaki, hogy folyamatosan ezt harsogja. De az már elgondolkodtató, hány fontos vezető, mértékadó személyiség tart fenn bensőséges viszonyt (persze szigorúan privát szférában) alapvetően rasszista, sokszor félkatonai csoportokkal. Ha ezt az elvet levetném, minek az ilyesféle barát? Egy oka van, hazudok.

2015. ápr. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3-as: ez pont hogy nem így van. Ha körülnéznél, akkor látnád, hogy a legjobban a kiélt neonácik szidják a Jobbikot, mert "elpuhult hazaárulók".


Amúgy szerintem se volt rasszista párt soha, csak szókimondó. Nem nehéz dolog egy-egy fél mondatot úgy körülmagyarázni, hogy rasszistának tűnjön.

2015. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sem voltak sosem rasszisták, csak kimondták, hogy a bűnesetek legnagyobb hányadát azok követik el, akik integrációra szorulnak. Bár aki csak hozzá mer szólni egy bűnözőhöz, az a szoclibek szemében máris rasszista.
2015. ápr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Saandoor ***** válasza:
Tisztelt kérdező! Irj nekem e mailt a criticallbeetz@gmail.comra és adok neked olyan anyagokat amiből Mindenre választ kapsz!!! Amiket pedig itt kaptal válaszban felejtsd el mert nem tudjak sajnos hogy mit beszélnek! Én nem fogok vitázni senkivel ha tényleg a teljes igazságra vágysz akkor irsz ha van akarsz maradni ahogy s jobbikosok nagy része akkor pedig maradj az! Köszönettel...
2015. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!