Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért pontozzátok le azt aki...

Miért pontozzátok le azt aki bevallja hogy Jobbikos?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Mert itt sok a ballibsi.
2015. ápr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Én meg azt nem értem, hogy miért kell lepontozni valakit ha elmondja a véleményét
2015. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, én azt vettem észre, hogy a jobbikosok állnak mindig 85% körül, aki pedig ellentmond nekik, az 15%-on.
2015. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt is lepontozzák, aki nem az. Ebben a témakörben ritka a 100%-ra pontozott ember, még akkor is ha valamire egyéni véleményt kérnek.
2015. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%

Semmi alapja nincs a kerdesednek. Igazi jobbikos vagy aki keresi a konfliktust, akkor is ha nincs.


(na ezt nezd en hogy le leszek pontozva!)

2015. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Aki nem ért egyet 100%-ban a Jobbikkal, azt ugyanúgy lepontozzák. Akkor is, ha a válasz amúgy tökéletesen igaz. Itt legalább kiélheted magad, hogy van "nemteccik" gomb is.
2015. ápr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__678..


Most is ugyanígy gondolod?

2015. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Általánosságban inkább a jobbikosok fikáznak le mindent. Megnézel egy "holokausztos" dokumentumfilmet, akkor jönnek és szétmocskolják a kommentekbe.

Gondolom olyanok irkálnak oda szúrós megjegyzéseket, akik ezzel a párttal szimpatizálnak. Mindig megmutatják azt jó 0-ás IQ-jukat.

2015. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!