Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem olyan,...

Magyarország miért nem olyan, mint Hollandia?

Figyelt kérdés

Bizonyos mennyiségig legális a fű

-Legális a melegházasság,ők voltak Európában az elsők,akik 2000-ben bevezették.

Még a holland szélsőjobboldal is tűzzel-vassal védi a melegjogokat,nagyon toleráns ország,tisztaság van.

-Az emberek nagyrésze biciklivel jár dolgozni is reggelente,a levegő is sokkal tisztább. -Mosolyognak,kedvesek,segítőkészek.


Miért nem egy ilyen irányba indulunk el ?

Ebből a holland zeneklipből is sokminden lejön,még ha csak burkoltan is. Főleg a vége felé. Ők tényleg ilyenek.


https://www.youtube.com/watch?v=bxQbZ1Yu_70


Ja és nagyon hazaszeretőek. Simán megsértődnek ha valaki azt meri nekik mondani,hogy a holland nyelv nagyon a németre hajaz.


Olyan bevándorlásellenes törvényt akartak hozni,amely szerint csak az mehetett volna Hollandiába élni,és dolgozni,aki végig tud nézni úgy egy videóklippet,hogy nem érez undort,ha két férfi csókolózik az utcán. De aztán ez nem lépett életbe,de most megint beszélnek róla,hogy nem lenne rossz ötlet bevezetni.


Hogy valaki az ilyesmi dolgokat fel tudja fogni,annak oda kell születnie,vagy megtanulja ? És ha megtanulja,akkor elindulhat egy ilyesmi irányba

Magyarország is ? Hisz Hollandia a világ egyik legboldogabb országa, nagyon sok a boldog ember arrafelé,persze ehhez a gazdaság is hozzájárul,vannak nekik is történelmi hibáik,de nem a múlton rágódnak.


2015. ápr. 19. 00:08
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"A videóban meg nem tudom mi a nagy szám. Nem értek hollandul és csak az jön le nekem belőle, hogy valami többedrangú énekes Disney szereplőkkel énekel és táncol."


Nem értetted meg a lényeget,amit leírtam. A hollandok mindig ilyenek. A mentalitásról és viselkedésről szól a videó.

2015. ápr. 19. 01:00
 12/34 anonim ***** válasza:
78%

Hollandiáról neked csak a buzulás, meg a füvezés ugrik be?!

Én inkább a bérszínvonalat venném át tőlük, a többi marhaság nem érdekel...

2015. ápr. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

"Hollandiáról neked csak a buzulás, meg a füvezés ugrik be?!

Én inkább a bérszínvonalat venném át tőlük, a többi marhaság nem érdekel..."


Nem maga a "buzulás". Hanem a kérdéshez való hozzáállás,a füvezés pedig legális,de ebből következik,hogy ott a legalacsonyabb az illegális drogkereskedelem Európában.

Ok-okozati összefüggés.

2015. ápr. 19. 01:04
 14/34 A kérdező kommentje:

És elsősorban a tulipán,valamint a kakaó jut róla az eszembe. Az,hogy nem szerepel a kérdésben,azért van,mert nem amiatt írtam ki a kérdést.

A kérdés a hozzáállásról,és a mentalitásról szól,ha nem jött volna le. És nem attól lesz valaki toleráns,ha világhírűek a tulipánjai,meg jó kakaóalapanyagot termeszt.Az ottani életvitelhez ezek nem járulnak hozzá,ezek csupán kialakult dolgok,amikre valóban büszkének kell lenni,de ez inkább hagyományörzésnek mondható.

2015. ápr. 19. 01:09
 15/34 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, #7

Szerintem mindenkinek szíve/esze joga, mihez van gusztusa, de egy alapból hetero környezetben szerintem nem jó ötlet a melegeskedés. Ahogy a muzulmánoknak is, megvan a döntési joga, van-e ehhez gusztusa. Üldözni nem kéne, ahogy náluk van, de közterületen mélységesen elutasítandó számomra.

2015. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
60%

A füvezéssel nincs semmi bajom, pontosabban a természetes eredetű marihuánas elleni cirkuszt én is nevetségesnek találom, csak a szintetikus, mesterségeseket üldöztetném, mert azok képesek halált okozni a természetes mariskával ellentétben.


A biciklis dolgozást, zöldes dolgot is követendőnek találom, a nemzetes dologban is példaértékünk találom őket, de a homokosokkal nem tudok mitkezdeni.


Én büszkén vállalom, hogy "homofób" vagyok. Undorítónak, betegesnek találom, amit leművelnek, de nem szólok be nekik, nem próbálom heteróvá téríteni őket, sőt megégetni és jogfosztani sem akarom őket, mármint házasságot. Csak az erőszakos, vonulgató melegeknek szólok be, akik csendesen, 4 fal között (otthon vagy szórakozóhely) élik meg szexualitásukat, illetve csak véletlenszerűen, a "Van-e barátnőd" típusú beszélgetések során hozzák elő másságukat, azokkal nincsen semmi bajom.


Ha rajtam múlna, soha nem kapnák meg, elégedjenek meg a bejegyzett élettársi kapcsolattal. Ilyenkor mi van ?


A bejegyzett élettársi kapcsolat egy olyan párkapcsolati forma, amely a házassághoz hasonlóan állami szerv előtti akaratnyilvánítással, illetve ezt követő nyilvántartásba vétellel jön létre. Az intézményt elsősorban az azonos nemű párok együttélésének jogi elismerésére vezették be, de több országban különnemű személyek is köthetik. A bejegyzett élettársi kapcsolat joghatásai az egyes országokban különbözőek, vannak, ahol a házassággal teljesen azonosak, vannak, ahol inkább a regisztráció nélküli élettársi kapcsolathoz közelítenek.


2009. július 1-jétől Magyarországon is bevezetésre került a bejegyzett élettársi kapcsolat intézménye. A törvény szerint két azonos nemű személy anyakönyvvezető előtt létesíthet bejegyzett élettársi kapcsolatot. A bejegyzett élettársi kapcsolatra néhány eltéréssel a házasságra vonatkozó szabályokat kell alkalmazni. A legfontosabb különbségek, hogy a bejegyzett élettársak nem vehetik fel egymás nevét, nem fogadhatnak közösen örökbe és nem vehetnek részt mesterséges megtermékenyítésben.


Miért akkora probléma, hogy nem vehetitek fel egymás nevét, nem fogadhattok örökbe gyermeket és nem vehettek részt mesterséges megtermékenyítésbe ? Vannak olyan dolgok, mint pl. a házasság, amit nem kellene megszentségtelenítenetek.



Elnézést, ha azzal vádoltalak, hogy a sokadik homokos kérdést írod, azért ütöttem meg olyan hangnemet, mert a sokadik, ehhez hasonló kérdést látom ebben a rovatban 2 napja, szerintem vannak fontosabb és súlyosabb problémák a melegházasságnál, pl valódi munkahelyek hiánya, alulfizetettség, közbiztonság, egészségügy, honvédelem, és csak ezek után jöhet a homokozás.

2015. ápr. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
50%

Azt talán nem kell ecsetelnem, hogy a homoszexualitás gyakorlata - férfi szemszögből tudok nyilatkozni - egy heterónak visszataszító, olyasmi, mintha valaki túrná az orrát, s megenné amit talált. Sajnálom, ez van, ez nem nagyon fog megváltozni.



Még a látszólag melegházassággal kampányoló "balliberális" politikusok, pl. Bajnai is undorítónak találja a homokozást.



Szerinted milyen érzések kavarogtak Bajnaiban ezen a videón?


http://www.youtube.com/watch?v=hQkn1xA0rLg#at=85


A dicső, vonagló, homoszexuális hősünk tánca a színpadon, csodálatos és kulturált nótánkra nyilvánvalóan nem nyűgözte le, ellentétben a körülötte ülőkkel. A háta közepére sem kívánta az egészet és ezt nagyon rosszul leplezte. Rá volt írva az arcára. De hát aki szavazót és pénzt akar nyerni, annak hirdetnie kell az ilyen vadliberális mocskot. Mi, konzervatívok, nem akarunk senkit megégetni, csak emberi kereteket akarunk a társadalomban.

2015. ápr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Hollandia nemzeti jövedelmének túlnyomó része a gyámántkereskedelemből és a kikötőkből származik.


Hogy a nép ne nagyon zavarjon bele a nagyok dolgába, kábítószerrel, szexxel, alkohollal meg egy halom liberalista agyzsibbasztással tartják távol a politkiától.


Mivel se gyémántunk, se nagy kikötőnk nincs, sajnos a nemzeti jövedelem a magyar emberek munkájából kell hogy származzon... (Persze ennek egy részét így is kiszippantják az országból.)

Szóval, ha mindenki a droggal meg a szexxel lenne lekötve, mint a holandok, akkor még ennyi pénzünk se lenne.

2015. ápr. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
41%

Jártál már Hollandiában? Rotterdamban több a néger, mint a fehér. Persze a búrokat nem fogadták be toleránsék, pedig ők echte hollandok. Inkább az utcán 100 méterről egymásnak magánhangzókat üvöltöző, egész nap segélyből füvező negrókat.

Ott akkora szabadság van, hogy a qrvákat kirakatból tudod megvenni.

Olyan nagyon liberálisak, hogy betiltották Hollandiában a vadászatot. Nem mintha sok vad lett volna a minden négyzetmétert hasznosított Dunántúlnyi országban, ahol 16 millióan élnek, de a vadlibák olyan mértékben kezdték felzabálni a terményeket, hogy lépni kellett. Hálóval befogták a libákat és egy erre létrehozott csarnokba vitték őket, ahol aztán gázzal kinyírták.

Bizony, ennyire betegek.

Azt viszont nem is értem, hogy ezeken a szerencsétlen homokbányákon mit kell ennyit nyavalyogni? Ez a legtöbb ember számára egyszerűen visszataszító. Nem kell a másik ingerküszöbét feszegetni. Ha már egyszer beteg szegény, és férfi létére egy gusztustalan pötst kell leszopnia, akkor legalább a normális embereknek ne dörgölje már az orra alá.

2015. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Mert szerencsére Magyarország még nincs ennyire elhülyítve a szélsőségesek által.
2015. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!