Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért nem olyan,...

Magyarország miért nem olyan, mint Hollandia?

Figyelt kérdés

Bizonyos mennyiségig legális a fű

-Legális a melegházasság,ők voltak Európában az elsők,akik 2000-ben bevezették.

Még a holland szélsőjobboldal is tűzzel-vassal védi a melegjogokat,nagyon toleráns ország,tisztaság van.

-Az emberek nagyrésze biciklivel jár dolgozni is reggelente,a levegő is sokkal tisztább. -Mosolyognak,kedvesek,segítőkészek.


Miért nem egy ilyen irányba indulunk el ?

Ebből a holland zeneklipből is sokminden lejön,még ha csak burkoltan is. Főleg a vége felé. Ők tényleg ilyenek.


https://www.youtube.com/watch?v=bxQbZ1Yu_70


Ja és nagyon hazaszeretőek. Simán megsértődnek ha valaki azt meri nekik mondani,hogy a holland nyelv nagyon a németre hajaz.


Olyan bevándorlásellenes törvényt akartak hozni,amely szerint csak az mehetett volna Hollandiába élni,és dolgozni,aki végig tud nézni úgy egy videóklippet,hogy nem érez undort,ha két férfi csókolózik az utcán. De aztán ez nem lépett életbe,de most megint beszélnek róla,hogy nem lenne rossz ötlet bevezetni.


Hogy valaki az ilyesmi dolgokat fel tudja fogni,annak oda kell születnie,vagy megtanulja ? És ha megtanulja,akkor elindulhat egy ilyesmi irányba

Magyarország is ? Hisz Hollandia a világ egyik legboldogabb országa, nagyon sok a boldog ember arrafelé,persze ehhez a gazdaság is hozzájárul,vannak nekik is történelmi hibáik,de nem a múlton rágódnak.


2015. ápr. 19. 00:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%

"Olyan bevándorlásellenes törvényt akartak hozni,amely szerint csak az mehetett volna Hollandiába élni,és dolgozni,aki végig tud nézni úgy egy videóklippet,hogy nem érez undort,ha két férfi csókolózik az utcán."


Na igen, ez aztán nagyon fontos dolog.

2015. ápr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%
Miért lovagolsz állandóan ezen a homokos témán ? Ez már az n 1-edik ilyen kérdés tőled. Továbbmegyek, miért nem elég nektek, hogy megtűrnek titeket, miért kéne helyesnek találnia az embereknek, hogy két férfi vagy két nő feszül egymásnak ? Ez már az egyetértésről is szól, hadd lehessen mindenkinek saját véleménye rólatok, jó hogy nem vezeted be a gondolatrendőrséget és viteted Tolerancia (Egyetértés) Táborba azokat, akik betegesnek találja a dolgaitokat, a la South Park A tolerancia haláltábora.
2015. ápr. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

2-es


Fogalmam sincs,miről beszélsz,az oldalon ez a 2. meleg kérdésem,és az elsőt sem mostanában írtam ki.

Az,hogy neked nehéz felfognod,hogy másokat érdekel ez a téma is,az sem az én problémám.

És ne hidd,hogy az oldalon egyedül vagyok,aki meleg kérdést ír ki. Talán az zavar,hogy nem mindenki homofób / feltételezem,hogy az vagy/ mint te ?

2015. ápr. 19. 00:36
 4/34 anonim ***** válasza:
40%

Fű-több füvező, több függő, több lerobbant, több egészségügyi gondozott, több beszívott közveszélyes ember.


Nem attól lesz boldog egy ország, ha védik a melegjogokat. Én sem támogatom. Van több liberális nyugati ország, ahol még nincs ez támogatva; a magyarok pedig alapból konzervatívok. (választási eredmények) Sokszor a melegjogokért vonagló emberek csak provokálnak. Ha lenne heterofelvonulás, kíváncsi lennék, hogy a melegek mit szólnának. Talán ezért is ellenzik, mert így állítják be általánosan a melegeket.


Jó dolog a bicikli, de nálunk sajnos nincs elég jó infrastuktúra ehhez. Ez megint csak pénz kérdése.


Jó, hazaszeretőek, de akkor kissé bugyuták, ha ezen megsértődnek. A holland nyelv valóban hasonlít a németre, ez tény, tagadni vagy megsértődni nem kéne. Ennek ellenére tisztelem a őket. Nem csak a nyelv határoz meg egy népet.


A bevándorlás meg a melegség közötti kapcsolat számomra rejtély.


A boldogságukat elsősorban a gazdasági helyzet adja. A gazdagabb országokban általában boldogabbak az emberek. Mi magyarok is boldogabbak lennénk, ha tisztességesen dolgoznánk és olyan színvonalon élhetnénk, mint ők.

2015. ápr. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

"Olyan bevándorlásellenes törvényt akartak hozni,amely szerint csak az mehetett volna Hollandiába élni,és dolgozni,aki végig tud nézni úgy egy videóklippet,hogy nem érez undort,ha két férfi csókolózik az utcán."



Nagyon helyes, de ez még nem elég.Olyant is végig kellene néznie undor nélkül,amiben le..arják egymást.

2015. ápr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem is kifejezetten a melegek miatt írtam ki a kérdést.
2015. ápr. 19. 00:38
 7/34 A kérdező kommentje:

"A bevándorlás meg a melegség közötti kapcsolat számomra rejtély. "


Tudják,hogy sok konzervatív gondolkodású ország van Európában,valamint ezzel sok muzulmán bevándorló is inkább máshová menne. Hisz a muzulmánoknál ez tabukérdés. Mármint a homoszexualitás.

2015. ápr. 19. 00:40
 8/34 anonim ***** válasza:
37%

"Mondjuk nem is kifejezetten a melegek miatt írtam ki a kérdést."


Ja, csak a kérdés több mint felében róluk van szó...

Nincs a melegekkel semmi bajom, de (ahogy a senki mást sem) nem szívesen látom, hogy a buszmegállóban másfél méterre tőlem nagy hévvel egymást csókolgatják.


A szélsőjobboldalas "védelemről" és a bevándorlásellenes törvényről meg nem tudom, hogy hol hallottál, de kétlem, hogy túl sok alapjuk lenne.


Továbbá Magyarországon azért nem járnak biciklivel, mert a "rájuk szakosodott" társadalmi csoport elég hamar ellopná a nagy részüket (lehet rasszistázni).

2015. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
A videóban meg nem tudom mi a nagy szám. Nem értek hollandul és csak az jön le nekem belőle, hogy valami többedrangú énekes Disney szereplőkkel énekel és táncol.
2015. ápr. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

# 8


Azért,mert nem kapott nagy médiafigyelmet,még létezett a törvényjavaslat,de nem kötelességem mindenről hiteles forrást adni,rá tudsz te is magadtól keresni. Majd akkor szólj,ha nem találod meg.

A biciklis dologról valóban igazad van,de vannak már nagyon jó megoldások erre is. Rengeteg kütyüt kapni már,amik miatt szinte lehetetlen ellopni ott helyben a biciklit,ha csak valaki nem kifejezetten biciklilopásra indul aznap..

2015. ápr. 19. 00:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!