Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP szerzeménye az is,hogy...

Az MSZP szerzeménye az is,hogy ha a földműves kimegy traktorral a földjére sárga villogóval felszeret felvezető kocsira, illetve utvonalengedélyre van szüksége. Szerintetek normálisak?

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 20. 20:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
34%

Igen.

De amúgy jó tudni, hogy Magyarországon a kommunizmus azt jelenti, hogy valaki pártolja a privatizációt és a külföldi tőkét...

2010. febr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
49%

Állatok!


Már nem tudnak mit kitalálni, hogy öljék a magyart.

Ennek is valami Eu s alapja van, ami eredetileg csak speciális esetekre " különleges gépjármű stb" vonatkozik és nem is kötelező. De nekünk kell, mint a Haccp rendszer a 1000hektáros limit, a szövetkezetek el lehetetlenítése, és egyéb 1000 trükk amivel kitudják végezni a magyar versenyképességet. Szerintem direkt akarnak mindent és mindenkit tönkretenni!

2010. febr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
69%
konkrétan nem nagyon értem, de ha az, amire gondolok, az mszp nem normális, mert gondolja bele valaki a szegény paraszt helyébe magát, aki reggeltől estig a földön van,éhezik így is, és még papírokért is szaladgáljon..? szemétség,hogy az egyszerű emberek életébe csak így belerondítanak és megnehezítik az amúgy sem egyszerű dolgukat. Szebb jövőt!
2010. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nem azért kell villogni!A támogatást ők szablyák ki,had lássa mindenki,nem a tiéd,a banké,meg az adófizetőké:)
2010. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
29%
csodállak benneteket Jobbikosok,hogy mindennapra találtok valami hülyeséget,hogy mutassátok,milyen okosak vagytok.Csak így tovább!
2010. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

csodállak benneteket Jobbikosok,hogy mindennapra találtok valami hülyeséget,hogy mutassátok,milyen okosak vagytok.Csak így tovább!


Ha ezt nekem címezted.Akkor a válaszom az ,hogy k*rvára nem vagyok se jobbikos se Fideszes ugyhogy drága MSZP-SZDSZ-MDF-es és csak így áll a dolgokhoz.Értve vagyok?

2010. febr. 20. 21:31
 7/27 A kérdező kommentje:
így állj a dolgokhoz!
2010. febr. 20. 21:31
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értem az ilyenek.Valaki feltesz egy kinos kérdést a pártját illetően.És itt hőbörög hogy szélsőséges jobbikos stb.Ezért tart itt ez az ország.Fáj az igazság és a sok sületlenség amit a kormány meghozott.Pedig az emberek juttatták őket a hatalomra.Hogy az országért legyenek.Értsétek már meg tök mindegy ki van hatalmon.Csak ugy kellene csinálni hogy a népnek is jo legyen.És az ország fele ne nyomorogjon.
2010. febr. 20. 21:34
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
A traktoros sztorid eu találmány.Csak akkor kell felvezető jármű és sárga villogó,ha méret határt lép át a gép.Nagyon sok baleset volt ilyen okból kifolyólag!Lehet épp a te védelmedre találták ki a törvényhozók.Ez legyen a legkisebb baj.
2010. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

és igen az utolsónak igaza van,....

kedves válaszolók kicsit jobban tájékozódni.Azért mert ezalatt ciklus alatt vezették be,nem azt jelenti hogy az MSZP találta ki:)

2010. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!