Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szaporodtak meg mostanáb...

Miért szaporodtak meg mostanában a Jobbikozó és homokozó kérdések?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 17. 20:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy mindegyik ilyen, de akik itt sajnos az erőszakos melegek vannak többségben. Azok a melegek különösebben nem zavarnak, kik csendesen élik meg szexualitásukat, 4 fal között (legyen otthon vagy szórakozóhelyen), illetve csak véletlenszerűen, téma miatt hozzák elő másságukat, engemet az erőszakos társaik zavarnak.


Miért ne tekinthetném őket furának ? Ez az egyetértésről / egyet nem értésről szól, magánvéleményem hadd lehessen róluk. Ezt legjobban a South Park Tolerancia haláltábora része mutatja be.



Én nem foglalkozok mások szexuális magánéletével, csak akkor szólok be, ha egyesek erőszakosan, hisztérikusan cirkuszolnak, mint itt és itt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__partok-kormanyzas__6..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__676..

2015. ápr. 17. 22:20
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

# 11/12 Időpont ma 22:20


Az a baj, hogy mindkét oldalon megvannak ezek a "szélsőséges", vagy ahogy te fogalmaztál, erőszakos egyedek. Őket láthatod a parádén (mindkét oldalról). Ezekkel meg nem tudsz mit csinálni.

2015. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

"nem vehetik fel egymás nevét, nem fogadhatnak örökbe gyermeket és nem vehetnek részt mesterséges megtermékenyítésben"

Ennyi pont elég.

Nekem sem esne jól ha megtiltanák hogy hozzámenjek ahhoz akit szeretek, hogy felvegyem a nevét, hogy gyermeket nevelhessünk.

Ez szerintem minden embert megillet függetlenül attól hogy vele azonos neműt szeret vagy nem.

2015. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!